Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

16.03.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

Seppi A.-Dlouhy L. tip 1 1.55 @ SuperSport

 

Seppi je kvalitetniji i mislim da bude lako prošel u slijedeče kolo čak se bi mogao kladiti 2:0 u setovima za seppija!!

 

Ulog 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Federer - Ljubičić 2 @ 4.00 Favorit

 

Iako je Federer prvi igrac svita, mislim da je doslo vrime da mu Ivan uzme "skalp" iz razloga sta Roger ne briljira, a Ivan nakon 3tjedne stanke opet igra vrhunski i jos se igra na podlozi koja mu odgovara.

 

Ulog 10/10

 

:o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Schalke-Palermo/Palermo

2 2,40

 

Vjerujem u prolaz Schalkea, a da bi to ostvarili, trebali bi ostat neokrznuti jer bi tad morali zabiti 3 gola za prolaz. Iako je Palermo dosad na svim gostovanjima zabio najmanje gol u skupinama, ali tamo je najjača momčad bio Espanyol. Schalke nije pobje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladionica SuperSport

 

16274 - Buffalo- 23:55

Kv.: 2,20

Uvjet: više od 6 golova na utakmici

Ulog: 10/10

 

Buffalo u zadnjih 10 utakmica ima omjer datih i primljenih golova 48:33, šta bi značilo da daje 5, a prima 3 gola u prosjeku, odnosno da na utakmici pada 8 golova. U zadnja četiri njihova me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieminen - Srichaphan 05:00

 

Tip: 1

Koeficijent: 1.75

Ulog: 10

 

Nieminen ima 3-1 h2h sa Srichaphanom - dobio je i zadnji meč prošle godine.

 

Ove godine Nieminen igra odlično, ima i 1 osvojen turnir, prošlo kolo je izbacio Safina sa 2:0 - sad je na redu umorni Srichapan - koji je jučer izbacio Nalbandiana - ali Nalbandian nije bio na nivou!!!

 

Još jedna prednost Nieminena je to što je livak - a to je neugodno (suprotni felševi i slično)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest theboss5
Schalke 04(h0:1)-Palermo  1  2,70 čet 20:30  

ulog:10/10

 

jednostavno zašto:

prva tekma završila 0:1...schalke prolazi bez produ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest theboss5
Schalke 04-Palermo 01

 

Nemam vremena za vlastite argumente, pa evo tu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo se stvarno netreba priznat...pa ovo je strašno...samo stavit link!!!to nije pravilo!!onda smo svi mogli stavit uefinu stranicu koji smo igrali uefu danas i čitajte si!!!!izaberite si kaj hoćete!!!!

ja nisam stavila stranicu uefe niti stranicu sa statistikama, nego nečiju analizu! koju bih i da sam imala vremena ionako samo ukratko prevela! Jesi li uopće kliknuo?

 

a ako se mene proglasi neaktivnom onda... svima je jasno što slijedi http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_redcard.gif

no sumnjam da će se to dogoditi, jer kao što sam već najavila u temi s komentarima, 3 puta pošaljem komentar, ali svaki 4. put ipak ne stignem.

 

Laku noć! nema me 3 dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buffalo - Toronto 1 (1.85) PSK

Cini mi se da pocinje poslje 1 sat... nadam se da nisam zakasnio....

Neda mi se objasnjavat jel sam mrtav umoran a sad sam stigo s posla, odo ravno u krpe..

Ulog 10 /10

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...