Jump to content
Sign in to follow this  
eKICh

ÈEŠKA 1.LIGA 21.05.2007.

Recommended Posts

 

344. Brno - Kladno 17:15 1.65 3.30 4.90 1.10 1.97 1.23

345. Ostrava -

Edited by eKICh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji parovi za danas:

Mlada Boleslavl, Liberec i Pribram.

U zadnjih par dana koeficjenti na ove utakmice su u stalnom padu.

Sva tri kluba trebaju pobjede a igraju s klubovima koji do kraja prvenstav ( samo 2 kola ) ne mogu bitnije popraviti plasman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da danas mlada boleslav i pribram su 95% sigurni, a video sam jednu dobru analizu sa plzen-jablonec tip: 1,jer jablonec ima finalu kupa ceske i qe odmarati neke standardnihi igraca i da plzen ima shancu sa intertoto i shto mi se najvise svidja je da ovaj par nije hot bet kao pribram i mlada koju svi igraju i zato ja cu ih igrati ove 3 utakmice u kombo i kao singlove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Most-Ml. Boleslav po meni čista 2 jer je Most osigurao prvu ligu i sljedeće sezone dok Boleslav u svaku utakmicu mora ulaziti 100% i napadački ako

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da danas mlada boleslav i pribram su 95% sigurni, a video sam jednu dobru analizu sa plzen-jablonec tip: 1,jer jablonec ima finalu kupa ceske i qe odmarati neke standardnihi igraca i da plzen ima shancu sa intertoto i shto mi se najvise svidja je da ovaj par nije hot bet kao pribram i mlada koju svi igraju i zato ja cu ih igrati ove 3 utakmice u kombo i kao singlove

Pazi se te utakmice. Po meni jablonec ili x. Jer ce htijeti stvoriti još bolju atmosferu u klubu prije finala i po meni najizvjesniji x ili 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:15 - 805

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da još nadodam jedan info za tekmu FC Slovacko - Pribam. Danas sigurno neće ponajbolja 3 igrača igrati za FC Slovacko a to su: Ivana,Drobisz,Ineman, navodno je nare

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...