Jump to content
Sign in to follow this  
orijent

Utorak 05,06,2007

Recommended Posts

17:00, Bugarska - Crna gora

 

Kvalifikacije za prvenstvo Europe u kategoriji do 21 godine. U kvalifikacijsko grupi C danas se igra prva utakmica prvog kola u kojoj se u Sofiji sastaju reprezentacije Bugarske i Crne gore. Osim crnogorske i bugarske reprezentacije u skupini C su još Portugal, Engleska i Republika Irska

 

Bugarske U-21 reprezentacije još se sjećamo iz prošlog kvalifikacijskog ciklusa kada su bili u skupini sa Hrvatskom i Ukrajinom. Sa dvije pobjede, nad ukrajincima kao gosti slavili su sa 3:0 dok su hrvate nadigrali u bugarskoj 2:1, plasirali su se u daljnji krug natjecanja gdje su nakon 1:1 u bugarskoj pora

Share this post


Link to post
Share on other sites

20/Gana-20/Kina vrijeme:19,00 tip:X koeficijent:3,20

Turnir u Toulonu,u Francuskoj,prva faza odnosi se na dvije skupine sa po 4 momčadi od kojih dvije prolaze u daljne natjecanje.

Tablica ove skupine.

20/Kina 4 boda

20/Potugal 4 boda

20/Nizozemska 1 bod

20/Gana 1 bod

1 kolo:

20/Portugal-20/Kina 1:1

20/Nizozemska-20/Gana 1:1

2.kolo

20/Portugal-20/Gana 1:0

20/Nizozemska-20/Kina 1:2

Gana koja je nesretno izgubila protiv Portugala,ima samo teoretskešanse za prolaz,zato jer i u slučaju pobjede nad Kinom imat će 4 boda jednako kao i Portugal koji ih je dobio,tj.ima bolji me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Espanyol - FC Barcelona 1 3,00

 

Barcelona igra u nekom trecem sastavu koliko sam procitao od poznatijih igraju samo Giuly i Motta dok je Espanyol u svom prvom sastavu. Ako je tako po meni nebi trebalo biti problema da Espanoy dobije.

 

Evo sada sam jos nasao i u 24sata da pise isto. Pise da za Barcu igraju Thaer,Dos Santos,Toni Calvo,Olmo,Orlandi,Busquets a od poznatijih Giuly,Ezquero i Motta. Dok je Espanyol u prvom sastavu.

 

 

Treba ovo odigrati u nekom kombinatoru ili kao single. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

 

Ako netko ima jos kakvih informacija za ovu utakmcu neka javi,mozda ovo moje nije tocno ali ne vjerujem jer sam nasao na jednoj stranici i jos 24sata objavili.

Edited by littlepimp

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:00 - Brazil - Turska - više od 1,5 gol u 1. pol. - 2,40 - Expekt

 

Večeras u Dortmundu, na Westfalen stadionu pred 'domaćom' publikom Turci će nastojati ne izgubiti utakmicu protiv Brazila. Da će Turski navijači napuniti stadion, to je 100% sigurno, bez obzira na nedavni poraz protiv BiH. Doći će iz cijele Njemačke i okolnih zemalja i bodriti svoju reprezentaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijateljska utakimca

 

Jamajka -

Edited by eKICh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mexico - Paraguay

 

1.60 3.50 5.20

 

Dosadašnji dueli ove dve ekipe češće su završavali u korist Meksikanaca:

 

International Friendlies - Country

Mexico Paraguay 2:1 Sun 25-03-2007

Mexico Paraguay 2:1 Thu 30-03-2006

Mexico Paraguay 1:1 Wed 26-03-2003

S. America - Copa America

Paraguay Mexico 0:0 Sun 15-07-2001

Zadnjih 6 susreta i forma Meksika:

Mexico Iran 4:0 Sun 03-06-2007

Ecuador Mexico 2:4 Thu 29-03-2007

Mexico Paraguay 2:1 Sun 25-03-2007

Mexico Venezuela 3:1 Thu 01-03-2007

USA Mexico 2:0 Thu 08-02-2007

 

 

Hugo Sanchez, trner je prezadovoljan pobedom ptotiv Irana od 4:0. "Francisco Fonseca, Andres Guardado, Jared Borgetti, Nery Castillo, i Gerardo Torrado su napadači koji su uvek sposobni da daju gol" rekao je Sanchez.

Me

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...