Jump to content
Sign in to follow this  
kgb

06.07.2007.

Recommended Posts

Los Angeles - Florida

Kao drugi par danas sam izabrao Dodgerse koji su jucer pomalo iznenadujuce izgubili protiv Atlante i to pod vodstvom Pennya koji je njihov najbolji bacac.

Danas ce za njih bacati bivsi reliever..Chad Billingsley (5-0, 3.44) koji je od ulaska u rotaciju eksplodirao i baca u odlicnoj formi.

Prosle godine je imao 2 starta protiv Marlinsa i ogranicio ih je na samo 1 run i 6 hitsa u 13 inninga.

Takoder je nastupio i ove godine protiv njih,ali kao reliever i takoder nije dopustio niti jedan run.

U svom zadnjem nastupu..protiv Padresa..imao je 9 strikeoutova i dopustio samo 3 hita u pobjedi od 5-0.

Istina da su Marlinsi puno opasniji u napadu od anemicnih Padresa,ali to je ucinak koji vrijedi postovati.

Za MArlinse ce danas bacati njihov ponajbolji pitcher..Dontrelle Willis (7-7, 4.65 ERA) koji je nakon odlicnog pocetka sezone usao u sivilo i sada ima 4 poraza u nizu,a ni danas nu nece biti lakse jer protiv Dodgersa i nema previse uspjeha.

1-5 , 7.11 ERA in u 6 startova sto je jako lose..dapace..to je najlosiji omjer kojega Willis ima protiv bilo koje momcadi iz MLB-a.

Niti Marlinsi nemaju puno vise srece na gostovanju kod Dodgersa jer su izgubili 7 od zadnjih 10 i 16 od zadnjih 23 nastupa.

Takoder mislim kako su Dodgersi predobra momcad da bi dozivjeli 3 poraza u nizu pa zato danas idem na njih.

 

Los Angeles Dodgers - Florida Marlins 1 @ 1.73 EXPEKT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Colorado - Philadelphia

Danas samo ukratko 2 para jer nemam vremena za previse trazenja po statistikama i formi.

Ova 2 picka su vise logicki izbor nego sto su me neke vrojke natjerale na to mada mi cak i to ide u prilog.

Za Colorado ce danas bacati Jeff Francis (8-5, 3.56 ERA) koji baca odlicno ove sezone i koji je pogotovo dobar kada baca na domacem terenu.

Francis ima 4-0 , 1.70 ERA kod kuce i u zadnjih mjesec dana je u odlicnoj formi.

Mozda i najbolji pitcher Rockiesa dok ce za Philliese danas bacati takoder odlicni Kyle Kendrick (3-0, 4.38), rookie koji ce danas bacati pod ozljedom prepone i koliko god da on misli da moze bacati ipak je to jedan bitan faktor zbog kojega sam danas uzeo Rockiese.

Kendrick pak s druge strane u svoja 3 nastupa ima sjajan niz velikim dijelom i zbog odlicne podrske napada koji su osvojili cak 25 runsa u ta 3 starta.

S druge strane i Colorado je momcad koja je poprilicni raspolozena u napadu i Francis ce takoder imati odlicnu podrsku u napadu jer su u u svih 8 startova Francisa Rockiesi slavili sa barem 2 runa razlike.

Ako uz to dodamo i njihovu odlicnu formu kod kuce gdje imaju 10 pobjeda u zadnjih 11 nastupa mislim da i nije preveliko iznenadenje zasto danas igram na Rockiese.

Ako Kendrick bude osjecao probleme zbog ozljede Colorado ce to kazniti ,a danas bi i podrska napada mogla biti nesto slabija jer napad Philliesa protiv ljevaka ima skromnih .240 batt.avg. na gostovanjima.

 

Colorado Rockies - Philadelphia Philies 1 @ 1.73 EXPEKT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv para: PI/Oakland - Seattle

Tip para: X-prvi ining

Tečaj: 1.80

 

Ovako na ovo idem jer sam nekako uvjeren da če danas bacači biti dobri a da napad(pucači) ipak malo zaka

Share this post


Link to post
Share on other sites
..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...