Jump to content
Sign in to follow this  
tvicenti

08.07.2007. Nedjelja

Recommended Posts

Naziv para: LA Dodgers(1.in.)-Florida

Tip para: X-prvi ining

Tečaj: 1.85

 

 

Opet ja na prvi ining X.

 

Znači ovako ovdje je LA Dodgers domaćin sa omjerom pobjeda i poraza 48-39 s tim da je zaredao sa tri uzastopna poraza u goste mu dolazi opasna Florida sa omjerom 41-46 i sa dvije pobjede u nizu.

 

U ovoj utakmici se očekuje mali broj poena tako da sam se ja odlučio na prvi ining X jer ovako stvari stoje:

 

Za LA Dodgerse utakmicu otvara Derek Lowe (8-7, 2.98) desnoruki bacače je dozvolio samo 12 poena u zadnjih 55 ininga, dok s druge strane tu je tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB 8.7.

Posto uzivam u finalu Wimbledona danas necu pisati nikakve analize vec cu samo postaviti parove koje mislim odigrati.

 

Texas Rangers - Baltimore Orioles 1 @ 1.91

 

Ne vjerujem Oriolesima na gostovanjima,a pogotovo ne vjerujem Cabreri koji ima 2 lica i nikad ne znas kako ce bacati.

Nije ni da imam previse povjerenja u Texas,ali ipak su na svom stadionu kudikamo opasniji nego na gostovanjima pa vjerujem da bi danas mogli do pobjede.

Ovo je vise bet protiv Baltimorea nego sto je na Texas.

 

Oakland Athletics - Seattle Mariners 1 @ 1.51

 

Oakland kod kuce predvoden Blantonom koji je u 64 inninga odbacana na domacem terenu dopustio samo 12 runsa i ima 4-2 , 1.69 ERA.

S druge strane..za Seattle ce bacati pitcher koji na 2 gostovanja ima 0-2 , 15.75 ERA i dopustio je 14 runsa u 8 inninga.

Mislim da nije potrebno daljnje objasnjavanje jer ovo jednostavno moram odigrati

 

Od ostalih parova bi se takoder moglo naci jako dobrih matchupova.

Prvenstveno mislim na Cubse predvodene Zambranom koji baca u nevjerovatnoj formi,ali me tu malo plasi probudeni napad Piratesa predvoden LA Rocheom koji se raspucao u zadnje vrijeme.

 

Takoder mi i Yankeesi predvodeni Wangom izgledaju privlacno jer su jucer sami sebe pobijedili pa bi danas mogli dovesti doci do pobjede i zatvoriti tu seriju.

Santana koji ce danas bacati za Angelse je ocajan na gostovanjima dok Yankeesi imaju kompletnu ekipu na raspologanju ukljucujuci i A-Roda i bez obzira sto nisu u idealnoj formi ta bi postava mogla nanijeti probleme Santani.

 

I Redsi izgledaju kao dobra oklada protiv Arizone,ali taj par sam samo pogledao pa ne znam jos sto bi mislio o njemu.

Harang koji ima score 9-1 izgleda kao sigurna oklada,ali sta je u baseballu uopce sigurno.

 

Toliko za danas,a sad idem i dalje uzivati u tenisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...