Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

19.03.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

Pravila natjecanja:

 

1. sudjelovati mogu svi registrirani članovi foruma

 

2. korisnik na startu dobiva 100 bodova s kojima dalje raspola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tau Ceramica-Unicaja

 

Tip: 1

Koeficijent: 1.65 - gremania

Ulog: 10

 

Na tablici su izjednačeni, ali tTAU je puno bolja momčad kod kući dobit će ovaj derbi. Uz to TAU nije izgubio od Unicaja Malage već zadnje 4 utakmice

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest theboss5

Udinese-Milan (P/K) X/2 4,20 Germania

ulog:10/10

 

Milan kao što već znamo rješava tekme u samim završnicama tekme...te prvo poluvrijeme će jak Udinese izdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cadiz-Alaves 1 - 2.05 - 10/10 - Super Sport

 

Alavesu nedostaje nekoliko prvotimaca....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest theboss5
Cadiz - Alaves TIP 2  KOEF. 3.40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fulham - Chealsea @ 6.50 (0:1)

Ulog 10/10

 

Naime objašnjenje je teško napisati. Netko je rekao da je ovo danas X, no nekako iako nema direktno veze, jučer sam gledao kako su igrale momčadi u gostima, Barca, Lyon, Juve, i svi su zabili po 2,3 gola ..

 

To što je netko rekao da je ovo X, me zbunilo i sa moje prvobitne ideje da igram (0:2), ja sam se odlučio za (0:1) ... za Chealsea.. Vjerujem da je Fulham razočaran zadnjim porazom u gostima, iako je to bilo za očekivati, ali 5 golova primiti od Liverpoola, znači sramota. Još su pod stresom i mogli bi sada vrlo lako izgubiti kontrolu protiv vodeće momčadi.

 

Pucam i ja malo na koef. da stignem ove daleko. Evo nadam se i malo sreče. Iako i dalje ja mislim da bi to Chealsea mogao pobjediti sa 2 ili 3 gola u mre

Share this post


Link to post
Share on other sites

'ipetti1' PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladionica SuperSport

 

281 - Malaga - Zaragoza - ned - 19:00

Tip: 2

Kv.: 2,60

Ulog: 10/10

 

Zaragoza igra protiv posljednje momčadi u LA ligi. Koliko će Malaga imati motivacije u ovom susretu za pobjedom, teško je reći. Od zadnjih pet utakmica kod kuće Malaga je tri puta pora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fulham - Chelsea 2 @1.65 (Favorit - favorit dana)

 

čini mi se da je ovo poklon kladionica,ali,naravno,nikad ne reci nikad...koliko puta su vodeći u prvenstvu kiksali protiv timova sa dna tablice,ne bi se uopće začudio da tu bude x ili čak 1..ali pošto mislim da je engleska liga cijepljena od namještaljki,stavljam 10 bodova na pobjedu Chelsea..i još jedan info: Fulhamu fale 3-4 standardna igrača http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Dakle,kao što sam rekao:

 

10 bodova na ovaj par

 

Sretno svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indiana-Boston tipX 16.00(21.30h)Supersport

 

ulog 10/10

 

nemam nekog posebnog objašnjenja nego da ove dvije ekipe u zanjih nekoliko susreta gube ili pobje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Espanyol - Osasuna 2.40 s.k Milenijum 10/10

Povredjeni su Ricardo, Moha, Raul Garcia i Ludovic Delporte...za Espanjol je najavljen kapiten

Tamudo .Za dublje analize nemam vremena...3 min..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...