Jump to content
Sign in to follow this  
El Presidente

8.8.2007 - Srijeda

Recommended Posts

Davydenko-J.Nieminen 2 @ 1,92 @ 18,30h @ Germania

 

ulog: 8/10

 

Susret 2 kola turnira iz Masters serije u Montrealu, igra se na hardu.

 

Davydenko, Nikolay, Rus, 26 godina, 5 igrač svijeta, na race ljestvici tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

P-H. Mathieu - M. Ancic tip 1 @1.6 5dimes

 

H2H 0-1

 

2006 Indian Wells Hard Mario Ancic-Paul-Henri Mathieu 7-6 6-3

 

Ancicu je ovo prvo turnir posle duge pauze od skoro pola godine i siguran sam da ne moze da pruzi svoj maximum u ovom mecu.Nekoliko puta je odlagao svoj povratak na teren zbog obnavljanja povrede i juce konacno zaigrao i dobio domaceg challanger igraca Niemeyera ali danas mu nedajem velike sanse protiv Francuza.Mathieu igra najbojlu sezonu u karijeri i dobar je na svim podlogama.Ima dva osvojena turnira (Casablanca i Gstaad) i nekolko pobeda protiv top igraca.U prvom mecu se tesko provukao protiv Canasa bio je na ivici poraz 3:6 0:4 ali je onda napravio neverovatan comeback i serijom od 13-1 dosao do pobede. Canas je taj mec igrao fenomenalno (bar dok sam ja gledao ),vracao je bukvalno sve i zaustavljao svaki napad Francuza ali tako dobar defanzivni tenis Mario bar u ovom trenutku ne moze da prikaze.

Zbog trenutne forme i mnogo vise meceva odigranih u poslednje vreme Mathieu mi je prilicni favorit u ovom mecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...