Jump to content
Tuto

Primjedbe, prijedlozi i komentari

Recommended Posts

Danas očito neće početi Hazarder a?

Kreće od sutra, danas su se još radile podjele nagrada po mjestima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad ce prijave za veljacu

Za ovo natjecanje ne treba se posebno prijavljivati.............prijave su samo za H2H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li neka greska ili i 2. i 3. mjesto na Hazarderu donose 50 eura nagrade?

Ako nije greska, mislim da bi to ipak od slijedeceg mjeseca trebalo promijeniti, da bude bar mala razlika

npr. 55:45 u korist 2. na kraju natjecanja.

 

Na ovaj nacin sada nema razlike, svejedno je jesi li drugi ili treci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u nazivu topica pise primjedbe...pa da iznesem i ja jednu :uredu: ...

 

- ova stvar mi se nikako ne svida: "natjecatelj mora imati otvoren Real Money Account kod Gamebookersa." ... i jos ona uplata od 15$ ... razumljivo je da žele privuci sto veci broj ljudi kod sebe..ali opet ovo je previse za normalan kladionicarski puk... u koje spadam i ja... :uredu: ...

 

evo sad i prijedlog: sta ne bi bilo pametnije da se ukupni fond od 230 eura koji se daje petorici ljudi preraspodjeli na veći broj ljudi... recimo 10-ak ili čak više... tako bi kladionica dobila veći broj novih natjecatelja svakim mjesecom (što im i je konacni cilj)...a i nama dobro kad na kraju mjeseca dobijemo nekih 20.-ak eura za podebljat racun...

 

i jos jedna stvar... hazarderski način igre moze sluziti iskljucivo kao zabava ... nerealno je naći svaki dan tip sa kvotom većom od propisane (2.30).. to mi više liči na onu "taktiku" ćorave kokoši koja tu i tamo ubode neki prolazni tip... ne kazem ja da je nemoguce naci dobar tip sa visokom kvotom, ali mozda 1 put tjedno uleti... ako me shvacate!? ...

 

i na kraju...ono sta predlazem je... : potpuna reorganizacija ovog natjecanja i sukladno tome dogovor sa sponzorom o preraspodjeli nagrada (po mogućnosti na veći broj natjecatelja)

 

e sad... kolege, odgovorni... ako se slazete potvrdite...ako ne zanemarite ovaj post :!:

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni isto to malo smeta sa uplatom od 15 USD jer mislim da nigdje nema takvog pravila. Barem ne da ja znam. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...