Jump to content
Sign in to follow this  
Bosnia

27.08.2007. - Ponedjeljak

Recommended Posts

Od mene za danas

Exter -Weymouth 1 @1,6 Exter dobar start,odlicno igraju,Weymouth kao da uopste nemaju odbranu-za mene 1 a i lako moguc over @1,7

Burton-Farsley 1 @1,6...Farsley -to je ekipa iz nekoga seoceta u Engleskoj,finansije uzas..stvarno ne vidim da mogu danas u gostima a i bilo gdej drugo nesto napraviti ..

Northwich-York, oba tima u ocajnoj formi,daju golove ali ih dosta i primaju-nemaju jos pobjede,ocekujem da ce oba tima ici na pobjedu,mnogo oni to vise mogu,nebih prognozirajo pobjednika,igram over @1,7 a moza mislim i oba daju @1,6

 

Holandani veceras,nemam nekih infoa jos -mozda kasnije malo nadopunim

Den Hag-Cambur 1 @1,55,mislim da bi over 2,5 mogao isto laganini uci @1,5,cak i hendi-mislim da je Den Hag daleko jaci nego,a igrali su sa RKC i RBC tako da nisu imali lagan posao-mislim da treba nekoga da "otkinu" i smatram da ej Cambur ekipa za to..

RBC-Den BOsch...over 2,5 @1,7..nemogu da vjerjuem da je ovolika kvota na over http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif ..to igram u singlu za jaci ulog..od 92 odigrali 10 utakmica i bilo 7 overa,tako da mi je i tradicija naklonjena,a Den Bosch je u dobroj formi,RBC mora nekoga da dobije-mislim jedna otvorena utakmice,Den BOsch moze lako da zabije prvi gol i onda to ide laganini u over :cheer: :cheer: :cheer:

Zwolw-RKC..over 2,5 @1,5..vec su pokazali da ce ove godine igrati napadacki fudbal,Zwole me je iznenadio kako igra slabo odbranu,isto kao i RKC..nadam se ad veceras nastavljaju kao i do sada sa golijadama..mozda cak i 4 plus,a mislim da i opcija oba daju gol takode ulazi laganini..eto toliko od menen i napravicu copy-paste za u odgovarajuci topic.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00 - 6154H1 - (-1) Sylvia - Sirius - 1 - 4,73 - Stanleybet

 

U zaostaloj utakmici 21. kola 2. švedske Superettan lige večeras se sastaju trenutno 14. Sylvia koja je u ovom djelu sezone upisala 5 pobjeda, 6 neodlučenih rezultata i 9 poraza uz omjer golova 24:31, te trenutno 9. Sirius iz Uppsale koji je ubilje

Share this post


Link to post
Share on other sites

BELGIJSKA 1.LIGA

 

 

 

Mechelen - Club Brugge 20:30

 

PICK: Hendikep 1:0 tip 2 (brugge pobije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...