Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

08.10.2007.

Recommended Posts

Vidim naslov Live & Sat TV prijenosi, a ono vi se tu pozdravljate. Onda ću i ja krenuti tak.

Pozdrav svima i sretno.

Da li neko zna na kojem programu ima prijenosa tenisa iz Moskve, Stockholma i Beča.

Hvala i još jednom SRETNO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim naslov Live & Sat TV prijenosi, a ono vi se tu pozdravljate. Onda ću i ja krenuti tak.

Pozdrav svima i sretno.

Da li neko zna na kojem programu ima prijenosa tenisa iz Moskve, Stockholma i Beča.

Hvala i još jednom SRETNO.

Ja sam pokusavao oziviti Live ali sam odavno izgubio volju. Pise nas 3-4 a na forumu nas ima aktivnih 50-ak. Mislim da ce u skoroj buducnosti na pozdravima i ostati http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim naslov Live & Sat TV prijenosi, a ono vi se tu pozdravljate. Onda ću i ja krenuti tak.

Mišljenja sam da je kulturno i normalno ovakav topic svakodnevno otvoriti pozdravom, a kasnije tijekom dana i noći mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću probat svakog petka u ovaj topic postavljat barem utakmice LIGA PETICA koje se prenose na satelitu. a isto tako i svakog ponedeljka ako se u tom tjednu igra Liga Prvaka i/ili Kup UEFA.

Edited by Suhi

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:15 Aachen - Freiburg ---------- DSF --------------------- [ Njemačka 2. liga ]

20:45 QPR - Norwich -------------- Polsat Sport Extra ------ [ Engleska Championship liga ]

20:45 Taranto - Pescara ---------- Rai Sport Sat ----------- [ Talijanska 3. liga ]

22:30 Boavista - Belenenses ------ Polsat sport Extra ------ [ Portugalska 1. liga ]

 

20:30 Dijon - Nantes ------------- Eutelsat 10

Edited by Suhi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo imam jedno pitanje na koje bih trebao odgovor(po mogućnosti od moderatora)...

 

U vezi ovog Kremlin kupa, tj. turnira u Moskvi, kad se to igra - danas ili sutra?

 

U kladionicama piše 23:55 i sad ne znam da li da igram za danas ili za sutra...

 

Pozdrav http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...