Jump to content
Sign in to follow this  
inter

Petak 2.11.2007

Recommended Posts

20:00 Nancy(-10) - Pau Orthez 1 @1.93 Pinnacle

 

Nancy je veliki favorit u ovom meču, trenutno su u velikom naletu i ove godine još nemaju poraza.U zadnjem su kolu pobjedili Dijona sa 31 razlike, a prije njega su još padali Strasbourg, Chalon, Paris i Clermontois.Mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indiana - Miami - 1 @ 1.65 (NBA)

 

Počela je sezona NBA - i ove godine će biti uzbudljivo.

 

Kao i jučer u mom postavljenom paru za hokej, tako i dana, kladionice očito časte ili ja nevidim dobro.

 

Radi se o sljedećem:

 

Indana u pripremnom periodu je igral odlično, od 8 mečeva pobjedili su 6 a izgubili dvije i to obe u gostima protiv jako dobrih protivnika. A i te utakmice su bile u gusto.

 

Kod kuće su svi padali, a najipresivnije je bila zadnja pripremna pobjeda protiv Memphisa 140 - 116.

Prvenstvo su otvorili pobjedom protiv Washingtona od 119-110. Ali na toj utakmici se lagano ozljedio njihov vo

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:00 (-7,5) ASVEL Ville. - Chalon ES 1 1,60

 

Kao sto sam rekao u predhodnoj analizi da su Asvel i Nancy ove godine glavni favoriti za osvajanje naslova.Takodjer kao i Nancy Asvel je favorit i u danasnjoj utakmci protiv Chalona. Asvel je trenutno na drugom a Chalon na devetom mjestu. Omjer Asvela u prvih pet kola je 4-1 a Chalona 2-3. Proslo kolo je Asvel u gostima zgazio Pau sa 44 razlike i pokazao svoju fizicku i psihicku moc i spremnost. Pretproslo kolo su kod kuce dobili Gravelines sa 21 razlike a takodjer su kod kuce dobili i Dijon 17 razlike ali izgubili su od Hyeres-Toulon u vrlo izjednacenoj utakmci.Chalon je proslo koliko dobio slabasni Paris sa samo 1 razlike. Chalon nije dobio ni jednu utakmicu u gostima dok Asvel od dvije kod kuce ima dvije pobjede te se nadam se da ce taj niz nastaviti. Asvel je trenutno psihicki jaci od vecine ekipa jer pobjediti Pau sa 44 razlike u gostima ne moze svatko a danas jos igraju pred domacom publikom protiv prosjecne ekipe Chalona i mislim da ce ih jednostavno ugaziti te upisati jos jednu veliku pobjedu, nadam se vecu od 10 razlike. Chalon je puno bolji kod kuce nego u gostima a da bi danas pobjediti Asvel trebaju odigrati utakmicu kao da im zivot ovisi o njoj ali ne vjerujem da oni imaju snage za tako nesta, mozda izdrze prvu cetvrtinu ali onda ce polako padati jer nisu fizicki spremni za obracun sa Asvelom. Razlika u kvaliteti i vise nego vidljiva naravno na strani Asvela po meni danas nebi trebalo biti problema za domacine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NBA Minessota(+8,5)-Denver h2 23:55

 

Evo ga NBA je krenuo,Denver je svoju prvu utakmicu odigrao protv Seatlla,i uvjerljivo su pobijeili 120:103.Naravno najbolji su bili Anthony i Iverson,koji su zajedno dali skoro polovicu Denverovih koševa,zaista zadivljujuće.Minessota,hm??? pa imaju li oni jednog poznatog igrača,mislim da ne...Odlaskom Garnetta ova je momčad postala jednom od najslabijih u NBA,ovo će im biti prva utakmica ove sezone,mislim da će vo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atlanta(191,5)-Dallas 2

Početak u 7.30 p.m. ( lokalno vrijeme ) 02.11.2007.

Kladionica Supersport

Zbroj koševa

Share this post


Link to post
Share on other sites

NBA

1285 Boston Celtics - Washington Wizards 1

koeficijent: 1.40

kladionica: Premier

 

 

Tek je početak sezone i ovo je Bostonu prva utakmica pa ovosezonski statistički podaci nisu mogući pa se moramo osloniti na neke lanjske usporedbe i analizirat igrački kadar.Boston je prošlu sezonu strahovito pao u formi drugi dio natjecanja.Ove sezone Boston puca na veliko, doveo je 2 odlična igrača ,Garnetta te Allena čije su individualne kvalitete neupitne, sa kojima imaju velike šanse da se probiju do samoga vrha. Netreba zaboraviti ni njihovog najzahvalnijeg igrača Pierca . Uz ovu trojicu igrača te domaći teren Boston se nameće kao veliki favorit i protiv višestruko jačih ekipa od Wizardsa. Gledao sam prijateljsku utakmicu Celtic protiv Raptorsa u Rimu i nevjerovatno je (što nije običaj za NBA klubove) kako su ova tri igrača uigrana, kao da igraju 3 sezone skupa. Mislim da Wizardsima sljeduje drugi poraz zaredom, jer da samo stari Celticovi igrači ostvare svoj prosjek : Paul Pierce 25.0 koševa , Rondo 11.0 skokova te perkins 4.5 asistencija wizardi su na mukama. Biti će to šuterska večer vjerovatno, kao i u dosadašnjim susretima sa mnogo koševa. Wizardima će biti najjače oru

Share this post


Link to post
Share on other sites

00.00 Charlotte Bobcats - Milwaukee Bucks 1 @ 1.65 EXPEKT

 

 

 

Odmah da napomenem kako su Bobcatsi još prošle sezone imali vrlo dobru momčad, ali previše ozljeda i problemi s playevima koštali su ih nešto boljeg skora. Ove sezone to sve izgleda puno bolje. Njihov osmi izbor na draftu, Brandan Wright poslan je u Warriorse u zamjenu za Jasona Richardsona. J-Rich je odličan tricaš i što je još va

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...