Jump to content
Sign in to follow this  
m&m

02.11.2007. - Petak

Recommended Posts

19:30 King - Ditty 2@1.90 (SuperSport)

 

Cetvrtfinalni susret WTA turnira u Quebecu dviju Amerikanki, mladjahne Vanie King i 10 godina starije Julie Ditty, barem sto se tice danasnje (siromasne) ponude kladionica za zenski tenis, mislim da bi mogao biti zanimljiv. Kladionice su kao favorita u ovom mecu postavili King, medjutim cini mi se da su u ovom slucaju pogrijesili. Razlika u rankingu i osvojenim bodovima ove sezone je neznatna, King je 113. sa osvojenih 309 bodova dok je trenutno Ditty 122. sa 294 boda. Jedini medjusobni susret odigrale su 2005. godine u San Franciscu, King je bila bolja i to rezultatski najuvjerljivije moguce tzv. biciklom 6:0 6:0. Tako nesto ne vjerujem da ce se ponoviti.. stovise nadam se revansu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

 

Sto se tice ove sezone Ditty je puno vise igrala (gledajuci ukupno WTA i challengere), ukupan omjer pobjeda i poraza ima 48-24, dok je kod King omjer 21-24. Obje su ove godine malo nastupale u dvorani, King 3-2, Ditty 5-0.

Ditty ima osvojena 3 ITF turnira u singlu i dva u paru, King 2 WTA turnira u parovima.

 

King je u ovaj turnir usla direktno, u 1. kolu bolja je bila od Kremer 6:2 6:1, a u 2. od Voracove 6:2 4:6 6:2.

U Quebecu je Ditty odigrala vec 5 meceva, 3 u kvalifikacijama i 2 u glavnom turniru (Jozami 6:7 7:6 6:2; Tetreault 6:2 4:6 6:1; Jidkova 7:5 6:0; Cornet 7:5 6:3; Ani 6:3 6:3), iz meca u mec barem rezultatski to izgleda sve bolje i uvjerljivije. Prednost za Ditty mogla bi biti i to sto je ljevakinja.. a i iskustvo bi izmedju ostalog trebalo biti na njenoj strani.

 

Sve u svemu, moj izbor je Ditty @1.90.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...