Jump to content
Sign in to follow this  
littlepimp

Eurohokej 04.11.2007.god.

Recommended Posts

17:00 Slavia Prag - Znojmo 1 1,50

 

Dugo sam razmisljao na koji par iz hokeja danas staviti vecu svotu novaca i odlucio sam da ce taj par biti Slavia Prag jer je danas od ajmo reci 10 uvjeta ispunila 8. Mislio sam na Pardubice koje mi se takodjer cine jako dobar bet medjutim iako su mi jedan od najdrazih klubova strah me jer ove sezone igraju toplo hladno ,ostale lige osim Austrijske,Finske te drugih liga Svicarske i Svedske niti ne pratim a od njih nabrojanih danas ne vidim neki isplativi par za koji bi mogao reci da sam siguran vise od 60%. Znaci Slavia je trenutno najbolja momcad kod kuce sa omjerom 7-0-0 trenutno zauzima drugo mjesto lige iza Libereca medjutim od drugog pa ja bih rekao cak do sestog nista nije sigurno. Izgubi li npr. Slavia danas posto u gostima ne blistaju moze se dogoditi da padnu jako nisko sto im u ovom trenutku dok trebaju stvoriti vidljiviju prednost nikako ne odgovara. Kod kuce su dali 38 a primili samo 10 golova takodjer su i po gol razlici kod kuce daleko najbolji iako su Pardubice dosta blizu sa samo 11 primljenih ali danih samo 19. Imaju 5 poraza i to sve u gostima te sve ukupno 13 pobjeda. Sa druge strane nam je Znojmo koji spada u prosjecne hokej ekipe. Trenutno su na desetom mjestu sa 7 pobjeda ove sezone te 11 izgubljenih. Njima je ove sezone cilj ne pasti ispod 10 mjesta iako ce biti jako tesko jer dok Pardubice proigraju i ukljuce se u naslov za prvaka otvara se jedno slobodno mjesto u donjem dijelu a realno gledajuci Zlin je bolji od njih. U gostima imaju samo 2 pobjede i 7 izgubljenih te su dali 17 a primili cak 30 golova sto pokazuje da "ne znaju" igrati u gostima. Slavia je kod kuce redom gazila Spartu,Usti Nad Labem,Budjeovice,Vitkovice,Pardubice i Tirnec te u zadnje tri utakmice kod kuce primila 2 gola a dala 16. Znojmo u zadnjih 6 u gostima ima samo 1 pobjedu tocnije na produzetke i to bas 6. kolo znaci zadnjih 5 utakmica imaju sve poraze redom od Vitkovica,Pardubica,K.Vary,Sparte i Kladna. Gubili su od puno losijih momcadi od Slavije te od momcadi koje je Slavija kantala po 5,6 razlike. Prosle godine Slavija ih je dobila 6:2 na svom ledu a slican rezultat ocekujem i danas. Kvaliteta je na strani Slavije te mislim da danas Znojmo nema sta traziti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...