Jump to content
Sign in to follow this  
Kova

Online-klada pitanje

Recommended Posts

Dakle pitanje je slijedeće, nigdje ne mogu pronaći odgovor na njega, pa sam odlučio i ovdje pisati.

 

Ima li netko iskustva sa uplatama i isplatama na BILO KOJOJ Online kladionici, no prvenstveno na GAMEBOOKERS..

 

Naime slijedeće me muči, mama ima kreditnu karticu, no isplata nije moguća na master-card, pa eto ja izvadio Devizni račun, no ja nemam kreditnu ..

 

I sada je pitanje, mogu li ja sa Deviznim računom, tj. karticom (Visa Electron), vršiti uplate i isplate na bilo kojoj tj. na GB online kladionici, ..

 

Molim provjerene i pouzdane odgovore ..

 

Ako ništa da mi netko ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam tu Visa Electron, naime tek ću ju dobiti, ali sam ju dao raditi !

 

Ja se nadam da si u pravu ..

 

Odakle mi Swift kod banke ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dwiz - jeli pametnije pribacivat pare sa kladionice na Moneybooker (pa onda na karticu) ili direkt iz kladionice na karticu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok hvala decki, nish cekam karticu, imam onu zamjensku no s njom ne mogu :P

 

Tako da ce to valjda doci slijedeci tjedan. Bitno da mogu uplatiti u banci sa tom zamjenskom, ali ne mogu na netu ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dwiz - jeli pametnije pribacivat pare sa kladionice na Moneybooker (pa onda na karticu) ili direkt iz kladionice na karticu?

Ovisi koliko imaš računa na kladionicama... npr. ja ti imam račun na više kladionica, pa tako da mi je jednostavnije zatra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kova ali mislim da samo s Visa Electron karticom iz Privredne banka Zagreb mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam da mi trebaju CV2 ili kako već se zove kod, regao sam se ja na gambeookers i pitao ih, jer sam vidio kod uplate da su potrebne te 3 znamenke ..

 

 

Rekoh dao sam napraviti karticu pa šta bude bude, neznam kada sti

Share this post


Link to post
Share on other sites

kova, šta ti nije bolje preko računa uplačivat jer ti uzimaju 2,5-3% kod uplate na račun (na BAW-u) preko kartice??? ja sam se tek nedavno počeo kladit i još nisam isplačivao, ali koliko znam, ja sve pare stavim na moneybookers i od tamo slat na devizni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da svima javim, da ovo nisam vidio prije, a ne znam kako mi to nitko prije nije ni rekao:

 

..... Canada, Cayman Islands, Chile, Colombia, Costa Rica, Dominica, Ecuador, ....

 

Kao što vidite, hrvatska nije podr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bankovni transfer... u roku od 24h bi ti trebali sjesti novci ako ti je račun u banci u HRK što vjerojatno je. JEr oni imaju otvoren račun u zagrebačkoj banci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fak. Ja sve preko privredne !

 

Dakle daj mi objasni bankovni transfer ?! Koliko znam to je opet na karticu, kakvu karticu ?

 

Ziro racun il sta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...