Jump to content
Sign in to follow this  
Gandalf

20.12.2007. - Èetvrtak

Recommended Posts

15:00, (-21)Spartak Moscow Region - Lotos Gdynia, tip 1, @1.962, Pinnacle, 7/10

 

 

Utakmica 7. kola, C skupine Eurolige za

Share this post


Link to post
Share on other sites

MasseyJ(-14,5+)-Ari-LeM 1 @ 1,80 @ 20,30h @ SuperSport

 

Naravno da ovaj kratki osvrt na igrače nebi bio potpun bez Masseya. On je u odnosu na početka sezone jako pao u formi i tako već 3 utakmice nije zabio više od 14 koševa (13,13,10), a i šut ga je potpuno napustio. Uza sve to večeras igra protiv obrane kojoj je u prvoj utakmici zabio samo 7 koševa što je uvjerljivo najmanje od njega ove sezone. Razlog tome je što u ekipi Le Mansa ima nekoliko igrača koji su načinu igre slični njemu, ekipa je jako skočna i igraju dosta solidnu obranu i ne dopuštaju toliko skokova kao primjerice Cibona. Massey prosječno zabija 15,8 koševa za 32 minute koliko u prosjeku igra.

 

U večerašnjoj tekmi trebao bi ga čuvati Clancy, a on je gotovo isti tip igrača kao i Massey. Još jedna stvar koja je jako va

Edited by El Presidente

Share this post


Link to post
Share on other sites

2:05 Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers

 

Tip: 2 , 1.73 @ BWin

 

 

Definitivno nezahvalna utakmica za prognozirati, slične dvije ekipe, bazirane na formi pojedinca. Kobe Bryant i LeBron James, dva najbolja strijelca lige, biti će ključni faktori za večerašnji ishod. Meni osobno Kobe djeljuje kao bolji igrač, i iz toga razloga Lakersi imaju 4 pobjede više od domaćina.Ovo je 50-50 utakmica, odlučiti će nijanse i mislim da je u prednosti ona ekipa koja je u boljoj formi a to su LA Lakersi koji imaju 2 uzastopna trijumfa.U lanjskim me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...