Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

Prijedlog promjena u pravilima za natjecanje H2H

Recommended Posts

Potaknut pojedinim raspravama i dalje su u natjecanju H2H - Bet-at-home.com još uvjek dva su problematična doga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je prijedlog promjena u temi; Pitanja, prijedlozi i komentari ali ću se ponoviti i ovdje

Dugo već sudjelujem u ovom takmičenju a danas mi se dogodio slučaj da sam htio postaviti par i vidio sam da je taj isti par već postavio kolega iz moje grupe, ali ne moj današnji protivnik, pa sam morao pogledati pravila da vidim smijem li ja postaviti ono što sam zamislio i vidio;

Natjecatelj ne smije odigrati (kopirati) već postavljen par u njegovoj grupi, a ukoliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Broj natjecatelja bi trebalo ograničiti na neki fiksni broj koji bi moga biti jedino manji, a u slučaju da ima previše prijavljenih natjecatelja organizirat neke kvalifikacije prva 3 dana u mjesecu (u kojem se organizira natjecanje) za zadnje prijavljene natjecatelje. Npr. broj natjecatelja je ograničen na 32, a prijavilo ih se 36. Posljednjih osam prijavljenih stavit u dvije skupine(po 4) i neka razigravaju za 4 mjesta u glavnom natjecanju i sl.

Sudionici u završnici prošlomjesečnog natjecanja nebi trebali igrat kvalifikacije (ukoliko bi morali zbog kasne prijave).

Edited by Suhi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potaknut pojedinim raspravama i dalje su u natjecanju H2H - Bet-at-home.com još uvjek dva su problematična doga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veseli me da se natjecatelji uključuju u raspravu. Kao šta sam i pretpostavljao, teško će se doći do idealnog rješenja za onoga tko se odluči prvi postaviti par.

 

U svezi ograničenja natjecatelja koji bi se natjecali, mišljenja sam da treba svima omogućiti startanje kao i do sada, bez nekih pretkola i sl., jer već u drugom krugu natjecanja najbolji kreću dalje u borbu za nagrade i sve se opet svodi na 32 ili 36 natjecatelja. Dakle, dosadašnji sistem prijave i startanja natjecanje bi ostao i za sada se ne bi mijenjao.

 

Pitanje koje bi trebalo raspraviti je da li zbrajati osvojene bodove do završnice (finala) ili za svaki krug natjecanja krenuti od nula (0) bodova.

 

Tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar:

 

Pitanje koje bi trebalo raspraviti je da li zbrajati osvojene bodove do završnice (finala) ili za svaki krug natjecanja krenuti od nula (0) bodova.

Ja sam za drugu varjantu jer ce se tako smanjiti faktor srece odnosno kad slabiji igraci odustanu.A njih nema ravnomerno po grupama

 

 

Tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve za sad stoji i nisu loši prijedlozi.........jedino ovaj sa gubljenjem bodova nije bas mi nes........jer svakome se od nas moze dogoditi da ostavljamo parove za navece i u meduvremenu se nadete negdje od kuce i snade vas se neka obveza ili tako nes i jednostavno ne stignete to nigdje postaviti.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se Orijentov predlog o bodovanju http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif . Uopste nije losa ideja da se nagradi takmicar koji pogodi tekmu. Mislim da je naj pravednije da dobije jedan bod a onaj ko pogodi veci koeficijent nek dobije tri boda. Posto u prvom krugu ima dosta njih koji odustaju predlozio bih da za drugi krug ne prenose bodovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sve za sad stoji i nisu loši prijedlozi.........jedino ovaj sa gubljenjem bodova nije bas mi nes........jer svakome se od nas moze dogoditi da ostavljamo parove za navece i u meduvremenu se nadete negdje od kuce i snade vas se neka obveza ili tako nes i jednostavno ne stignete to nigdje postaviti.....
Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...