Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

14.02.2008.

Recommended Posts

Dobro veče svima!!

 

Jedno pitanje imam!

 

Kod takmičenja sam napisao par Kunitsin : Mirnyi tip 1 koja bi morala već biti gotovo,pa do sada u 22:51 još nisu ni igarali!!

 

Imam pravo da napišem drugi par ili ostaje ovako kako je??

 

Hvala za pomoć i lp!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima,nazalost tek sad sam imao vremena da se i ja javim.zao mi je sto tu nisam bio da vam dam namjestenu utakmicu slavia-tottenham 2 koliko ja znam cijelo je Sarajevo 2 i gralo...nazalost.puno srece svima veceras

 

PS:roberth ako mislis da nece se mec odigrati(ja mislim da hoce i da ce Kunistin ga razvaliti) mozes slobodno novi postaviti,mada nema potrebe tako ja mislim,ipak se mec igra u Americi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod takmičenja sam napisao par Kunitsin : Mirnyi tip 1 koja bi morala već biti gotovo,pa do sada u 22:51 još nisu ni igarali!!

 

Imam pravo da napišem drugi par ili ostaje ovako kako je??

Hvala za pomoć i lp!

Nema potrebe postavljati drugi par.

 

Vremenska razlika izme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok prijatelji,hvala vama za odgovore.....

 

Inače ja znam,da će Kunitsin pobijediti(no,nadajmo se)!!

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan jedini teniski par odigram mjesecno i nadjem Querreya protiv Garcia Lopeza :uredu:

 

Brejkaju se ko curice kakve, a nunberg stao na noge počeli i dominirati pomalo :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast ljudi za ovih 6-7 stra,treba ovako nastaviti...dobar nunberg.dobro se drzi...ali sada ulazi fredy adu mozda pogodi :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

..dobar nunberg.dobro se drzi...ali sada ulazi fredy adu mozda pogodi

Kasno ušao. Ostalo 1:0 za Benficu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:uredu: prokleti Bayern uze mi pare veceras,a sad došo doma sa valentinovskih ceremonija i mislio si u sebi..heeh veceras sve ide ko po loju ma i Bayern je ziher dobio.kad ono pušiona...

 

sad cu malo razmotrit ovu Tutovu nhl-ponudu i imam jos nekih 30-ak € na raspolaganju i sutra cu piti pukovnik ili pokojnik..eto to sam ja kad m krene lose a imam onda ulažem sve pa kud puklo da puklo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

:uredu: prokleti Bayern uze mi pare veceras,a sad došo doma sa valentinovskih ceremonija i mislio si u sebi..heeh veceras sve ide ko po loju ma i Bayern je ziher dobio.kad ono pušiona...

 

sad cu malo razmotrit ovu Tutovu nhl-ponudu i imam jos nekih 30-ak € na raspolaganju i sutra cu piti pukovnik ili pokojnik..eto to sam ja kad m krene lose a imam onda ulažem sve pa kud puklo da puklo..

 

netreba prijatelju sve stavljati,sto kod mene prijatelj kaze ...."hockey je klizav sport"---nikad se ne zna,iako Tuto stvarno zna pogoditi NHL,a mi necemo sto on kaze da umastimo brkove ;)

sretno baptista..sutra nadam se da ces biti pukovnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

mah..gledam gledam i poslje ovog Bayerna nis mi ne svijetli,neću ništa veceras no bet idem spavati evo žena taman zagrijala krevet ode nesto pametnije radit i to cim prije to bolje da se jos ne predomislim..

 

laku noc svima i sretno vam bilo i pisemo se sutra nadam se jos vise nego danas..vidim da se lijepa ekipica slozila tu..

 

pozz :uredu: :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...