Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

19.02.2008.

Recommended Posts

U četvrtom krugu natjecatelji su podijeljeni u 2 grupe sa po 6 natjecatelja na način da novu u grupu:

- A ulaze natjecatelji iz dosadašnjih grupa 1A, 2A, 1D, 2D.

- B ulaze natjecatelji iz dosadašnjih grupa 1B, 2B, 1C, 2C.

Preostala četiri (4) natjecatelja sa najboljim rezultatom iz svih grupa bit će pribrojani grupama na način da u grupu A ulaze po redosljedu 1 i 4, a u grupu B ulaze 2 i 3.

 

dali se ovo s najboljim rezultatom misli na broj bodova ili nmajveci pogodjeni tecaj,jer ja za sada imam 12bodova u grupi i mislim da bi s tim mogao uci kao jedan od 4 natjecatelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali se ovo s najboljim rezultatom misli na broj bodova ili nmajveci pogodjeni tecaj,jer ja za sada imam 12bodova u grupi i mislim da bi s tim mogao uci kao jedan od 4 natjecatelja

Na bodove se misli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li kakvih NBA razmišljanja za večeras....

 

Ja sam mislio Utah + Detroit @ 1.80 za veći ulog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li kakvih NBA razmišljanja za večeras....

 

Ja sam mislio Utah + Detroit @ 1.80 za veći ulog...

nije mi jasno zasto svi milite da je utah sigurna,moze njih golden state bez problema pobijedit,lud je Baron Davis i ostala banda,ja sam za veceras odigra Portlanda,Washigton,da Utah nece pobijediti s 6.5 razlike,Detroit manje od 101.5 koseva,Clevelanda i da Minnesota daje vise od 91.5 koseva...sve sigurica http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da će Detroit ići preko 102 koša... Orlandu ni superman Dwight Howard neće pomoći http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

ma jok,to mi je najsigurniji par,bit ce to velika bitka,a ovaj Howard,nije nikako cist,kad bi nekim slucajem zavrsio u ekipi s Lebronom nebi im bilo ravni,isuse koji su to kraljevi,kad sam vidio sta rade na all star matchu,hahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje razmišljanje večerašnjih parova NBA:

 

01:00 - Washington Wizards - New York Knicks (+7) - 2

01:30 - Detroit Pistons - Orlando Magic (+6,5) - 2

02:00

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...