Jump to content
Tuto

Prijedlog izmjene sistema natjecanja

Recommended Posts

- natjacanja se održavaju kvartalno (po četvrtinama) na način da:

1. četvrtina traje od 01. - 07. u tekućem mjesecu

2. četvrtina traje od 08. - 14. u tekućem mjesecu

3. četvrtina traje od 15. - 21. u tekućem mjesecu

4. četvrtina traje od 22. - do kraja tekućeg mjeseca

- u svakoj četvrtini bodovi se računaju od nule, a na kraju se pribrajaju bodovima iz već odigrane četvrtine

(na kraju druge četvrtine bodovi se pribrajaju 1. četvrtini, na traju treće četvrtine bodovi se pribrajaju drugoj četvrtini itd.)

 

Molim za komentare, kritike i prijedloge.

Ovo mi nije jasno po tome sve ostaje isto samo se ne igra od sto nego od 0!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod obračuna bodova se potkrala izražajna pogreška:

 

- u svakoj četvrtini bodovi se računaju od nule, a na kraju se pribrajaju bodovima iz već odigrane četvrtine

 

trebalo je pisati:

 

- u svakoj četvrtini bodovi se računaju ispočetka, a na kraju se pribrajaju bodovima iz već odigrane četvrtine

 

Ukoliko se kreće od 100 bodova, to bi začilo da se nakon svake četvrtine kreće opet ispočetka od 100 bodova.

 

Obračun bodova bi izgledao ovako:

 

Startni bodovi: 100

 

Osvojeni bodovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon provedenog trotjednog testiranja na ovomjesečnim rezultatima pokazalo se da se ne dobiva ništa posebno na poboljšanju i uzbudljivosti natjecanja, kao šta sam prvotno zamislio. Rezultati testiranja pokazuju da bi jedino u slučaju podjele kvartalnih nagrada bilo pomaka, tj. bilo bi više različitih dobitnika, a za takvo nešto trebao bi i nagradni fond biti veći.

 

Zbog svega navedenog do daljnjega neće biti nikakvih promjena sistema natjecanja na nagradnim igrama Expekt i Hazardar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi promjena ukoliko bi se za svako od 4 natjecanja u mjesecu davalo npr. ko u formuli1

 

1. mjesto = 10 bodova

2. mjesto = 8 bodova

3. mjesto = 6 bodova

4. mjesto = 5 bodova

5. mjesto = 4 boda

6. mjesto = 3 boda

7. mjesto = 2 boda

8. mjesto = 1 bod

 

Ukupnim zbrojem bodova bi se došlo do pobjednika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se nijedno natjecanje ne isplati mijenjati osim tog famozonog H2H. Možda da se ne prenose bodovi uopće ili da se igra nekakav final eight. Jer vidim da se dosta gubi igrača već nakon prvih 10 dana igranja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se nijedno natjecanje ne isplati mijenjati osim tog famozonog H2H. Možda da se ne prenose bodovi uopće ili da se igra nekakav final eight. Jer vidim da se dosta gubi igrača već nakon prvih 10 dana igranja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

�Mislim �da �se igraci ne bi gubili �na onakvom sistemu koji sam predlozio ,slican �u Nizozemskoj 2 ligi,.

Eventualno samo u zadnjoj nedelji tako da o tome treba razmisliti.

:nije:

Nešto sam razmišljao i pao mi je na pamet drugačiji oblik ovog natjecanja, zamislio sam da se umjesto članova međusobno takmiče ekipe. Dakle svi sebi oformimo ekipicu od recimo 4 člana na forumu i dadnemo naziv ekipi... Par postavlja ekipa po dogovoru i sve bi bilo slično kao u dosadašnjem H2H natjecanju! Ovo bi donjelo dosta živosti u natjecanje ja mislim , pogotovo bi živnula komunikacija između članova foruma i to bi se efektiralo i na live sekciji... da bi ekipa dogovorila koji će par igrati može se poslužiti bet-club chatom, liveom, pm-ovima, msnom...

 

 

Ekipe se mogu složiti ili dogovorom ili kako se budu članovi prijavljivali za natjecanje...samo bi prvaci podjelili novčanu nagradu na jednake dijelove!

 

Tuto bi imao 4 puta manje parova za evidentirati ako ništa http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

Sad će vjerovatno neko reć kako nema vremana ni živaca dogovarat se sa nekim ali nije bit ovog foruma samo logirat se, ispunit skriptu i postat parove za natjecanja... Ja smatram da bi zanimljivo moglo biti, uzmemo li u obzir da će članovi iz ekipa međusobno komunicirati, bar 500 puta više nego što se sad komunicira među članovima, ja mislim da će pridonjeti uvelike razvoju cijelog foruma a ne samo natjecanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto sam razmišljao i pao mi je na pamet drugačiji oblik ovog natjecanja, zamislio sam da se umjesto članova međusobno takmiče ekipe...

Takvo natjecanje se davno, pred nekoliko godina, održavalo na SiguranTip forumu i neslavno je završilo. Nakon nekoliko kola su se ekipe osule i natjecanje se raspalo.

 

H2H je originalno natjecanje kojeg nema, bar što ja znam, niti na jednom forumu, te se stoga ne treba mijenjati dokle god ima zainteresiranih, a to se vidi po prijavama. Ukoliko bi se dogodilo da nema interesa za dosadašnji vid natjecanje, može se razmišljati o promjeni, a do tada treba uživati u H2H.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takvo natjecanje se davno, pred nekoliko godina, održavalo na SiguranTip forumu i neslavno je završilo. Nakon nekoliko kola su se ekipe osule i natjecanje se raspalo.

 

H2H je originalno natjecanje kojeg nema, bar što ja znam, niti na jednom forumu, te se stoga ne treba mijenjati dokle god ima zainteresiranih, a to se vidi po prijavama. Ukoliko bi se dogodilo da nema interesa za dosadašnji vid natjecanje, može se razmišljati o promjeni, a do tada treba uživati u H2H.

to je takmicenje na ST forumu bilo prije 2 godine i jedan period je bilo raje,medjutim brzo je zamrlo...

 

to nije losa ideja ali za ljude koji su vise na forumu i kojima je jedina okupacija kladionica...ima ljudi koji rade pa ne mogu tako aktivno ucestvovati u takvom nacinu donosenja odluka oko parova... :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koliko se sjecam i na ovom forumu se nesto slicno tome odigravalo....?!

Tamo negdje u vrijeme moje registracije... znaci pocetak 2006. mjesec vise-manje... ;)

 

Ideja kao ideja stvarno nije losa..

ali evo kao sto Gustav kaze, vjerojatno bi bilo problema oko dogovora parova..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...