Jump to content
Sign in to follow this  
vukovarac

31.03.2008. - Ponedjeljak

Recommended Posts

Evo onako na prvu kako bi danas odigrao:

Yanks - Blue Jays - Wang vs Halladay. 2 dosta dobra pitchera. presudit ce napadacke sposobnosti, a tu su Yanksi definitivno kvalitetniji.

Detroit - Kansas - Bez dileme uzimam Verlandera i ekipu. Odlicni su u napadu i ovo ide pobjeda Detroita sa 2 ili vise, i dosta moguc over

Baltimore - Tampa - http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif ovo nebi igrao ni sa tudim novcima

Cleveland - White Sucks - U pitchingu mala prednost Indiancima, napadi podjednaki. Prednost domaceg terena, jer Cleveland je prosle sezone kuci bio gotovo besprijekoran.

Seattle - Texas - Texas isto ove sezone jedna od losijih ekipa. Ne treba im previse vjerovati. Danas gube

Minnesota - LA Angels - Najtezi matchup. Minny je dosta izgubio (ili mozda dobio) prodajom Santane. To cemo vidjeti veceras. Mala, ali jako mala prednost Angelsima, ali ja to ne diram

Cincinnati - Arizona - Zona slabasna. Cinci slabasan. mala prednost domacinu, ali ne dovoljno da bi ista igrao ovdje

Cubs - Milwaukee - mozda zbog Zambrana mala prednost Cubsima, ali opet, ne vidim nikakav value u koefu i preskacem i ovu tekmu

Philla - Washington - Hvala Washingtonu na lovi sinoc, ali danas nemaju velike sanse protiv jednog od najboljih napda lige. Pobjeda Philliesa , Philla over 5,5 u SS za 1,75 je isto dobar izbor

Dodgers - SF Giants - nek mi netko ponudi hendi od 3,5 i ja ga uzimam. SF je ove sezone katastrofa. Ako prijedu granicu od 68 pobjeda, to im je uspijeh. Prosle sezone za Barryem su bili katastrofa, imali su neku ajmo rec kvalitetu s njim, ali sda kada je u mirovini, vise nema tko udarat lopticu. Pobjeda Dodgersa "no brainer"

Metsi su precijenjeni jer starta Santana, i premali je koef da bi se isplatilo nesto vise riskirati, ali mozda ih odigram za neki manji ulog na nekom listicu sa malo vise parova.

St. Louis - Colorado - NO BET, Cardinalsi podbacili proslu sezonu, ne svidjaju mi se nesto previse ni ove, Colorado napravio veliki podhvat u zadnjem mjesecu prosle sezone, ali nisu mogli izdrzati protiv Bostona u finalu. Bit ce dosta dobri, ali uglavnom na domacem terenu

Atlanta - Pittsburgh - Atlanta jucer popusila od Nationalsa. Da su imali dan odmora, mozda bi ih danas jace napao, ovako mali ulog na njih, ali ne zbog njihove snage, nego zbog slabosti Pirata

San Diego - Houston - Bez razmisljanja na Diego za mali ulog isto kao i u slucaju gore, zbog slabosti Houstona.

 

To je onako na prvu. Kasnije cu odabrati 2-3 koja mi se najvise svidjaju

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...