Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

10.05.2008.

Recommended Posts

Nisam trebao staviti link - sad nikoga nema - svi gledaju :uredu:

Ma tu sam evo proradilo je a ne vidim tam da li ima neki drugi kanal naš???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tu sam evo proradilo je a ne vidim tam da li ima neki drugi kanal naš???

imaš sve tv kanale

 

a lijeve strane je izbornik

Share this post


Link to post
Share on other sites

recimo klikni na top20

 

i onda na Z1 - upravo je Noćna mora=

Share this post


Link to post
Share on other sites

a imamo šta i gledat....Dinamo i Mamića već 20 minuta......previše

najjači su! kažu da tek sad kad su prodali Modrića kreću u Europu :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjači su! kažu da tek sad kad su prodali Modrića kreću u Europu :uredu:

A gle nekaj mora reći koliko god glupo zvučalo šta bi bilo kada bi rekao da nemaju kaj tražiti iduću sezonu pa ne bi vidio 256 ljudi na stadionu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gle nekaj mora reći koliko god glupo zvučalo šta bi bilo kada bi rekao da nemaju kaj tražiti iduću sezonu pa ne bi vidio 256 ljudi na stadionu!!!

ma istina...........

 

samo mi je smiješno jer iz takvih izjava ispada kao da im je Modrić smetao da u

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sta pricate, papci su govorili da bez Corluke i Dudua nemamo sanse pa nikad nismo bili blizi proljeću u europi, eventualno kod heerenvena, ali tad smo bili 7. u prvenstvu. Dakle bez njih dvojice ovo je dinamova najuspješnija sezona u zadnjih puno godina, a umjesto modrića već će se pojaviti neko novo ime. Tj. nekoliko vrlo dobrih pojačanja. Našom Ligom ćemo harati desetljećima a promjenom sustava natjecanja kod UEFE bit ćemo i stalni sudionik lige prvaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamići vec godina idu u Europu oni možda da sa svojim miljunima eura..ali žao mi ovih navijača oni se necemu nadaju,a ne shvacaju da i Mamiće i Modrica boli ona stvar za njih..dobri su samo kad treba popunit stadion i kasu Dinama..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je tražilo instalirat nešto......to sam i napravio i radi......

svojedobno sam imao neke p2p linkove, bilo je pregršt programa tj utakmica ali sam uvijek bio ograničen prometom pa nisam baš previše gledao.....sve sam to pozaboravljao.....moc, može još sličnih linkova...netko drugi

http://www1.myp2p.eu/index.php?part=home

 

meni je ovo super. brdo live utakmica, posebno USA sportovi i lige, slika je cesto u banani (posebno na full screen-u), ali sad npr. orlando-detroit idu sasvim ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www1.myp2p.eu/index.php?part=home

 

meni je ovo super. brdo live utakmica, posebno USA sportovi i lige, slika je cesto u banani (posebno na full screen-u), ali sad npr. orlando-detroit idu sasvim ok...

slika je stvarno grozna u velikoj većini , jedino mi je znala par puta biti odlična, ali kod superdosadnog za gledanje mlb-a. A i malo kasni ako sam dobro primjetio, posebice kod nogometa, kojih minutu-dvije...da bar na onome bwinu ili bet365 nekako srede da se gleda full screen, jer kvaliteta slike tamo je vrhunska, ali ne da mi se baš stajati 15cm od monitora da bi pokušao vidjeti tenisku lopticu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...