Jump to content
Sign in to follow this  
mataguci

04.06.2008. - Srijeda

Recommended Posts

20:00 Split - Zadar (162,5) moj tip 1, UNDER @ 1.85 SS 8/10

O ovme nemam mnogo za rec. Igra zadra doma i u gostima je potpuno razlicita. Doma pogadaju sve i igraju dosta brže oko 10 poena po tekmi više nego u gostima postižu.

Ova margina mi je bila ocekiva nakon ovih 180 poena u zadru, naime to je prva tekma koja bi od ove 3 tekma prošla na ovu današnju marginu. U splitu mi je atmosfre mnogo drgacija, nekako borbenije, jer u zadru kao da oe momcadi znaju unaprijed tko je pobijednik.

Ocekujem mnogo više prekršaja što ce isprekidat igru, a niti jedna momcad ( pogotovo split) ne briljira sa linije slobodnih bacanja. Split mi je glavni razlog igranja ovom tipu, otkako je Akins suspendiran njima fali jedna važna opcija u napdau. Do sada su oni to uspijeli pokrpati sa dobri šuterskim vecerima protiv cibone i zada kod kuce, ali neznam dali ce se to moci i danas ponoviti. Split nebi smio moci držat taj tempo šuteva sa zardom. Tako da mi je druga opcija pobijeda zadra.

Ajmo obraneeeee

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

20:00 J. Johnson (13,5) moj tip 2, OVER @ 1.8 Fortuna 10/10

Ovdje vidim malu grešku klade koju kanim iskoristit. Ostale klade imaju margine preko 15,5 a 2 pona nije malo pošto je to otprilike 15% cijele margine dakle otprilike su time šanse povećane greškom fortune ( ako je greška smile.gif ).

Ovu bi marginu mogao objasnit tako što on u obe tekme u zadru nije imao punu minutažu pa samim time nije zabio koliko je trebao, mogao.

U splitu je potpuno druga stvar nego u zardu. Split je ravnopravan zadru kad igraju kod kuće.

Zadru neulaze trice, a oni imaju puno manje mogućnosti šutnit zbog agresivne obrane.

E tada u igri zadra dolazi johnson sa svojom brzinom i brobojnosti po par manje više laganih polaganja.

On je to čest koristio u 2. tekma koja se igrala u split, u kojoj je na kraju bio debelo iznad ove margine.

Danas očekujem istu priču, dakle od njega očekujem 4-5 polaganja i pokoja trica i slobodno bacanje. Mislim da se ova margina mora iskoristiti i zato ja idemo ovko visokim ulogom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...