Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

22.06.2008.

Recommended Posts

Dobro jutro , eto i ja da vam se javim medju prvima. Eto tek je 9 sati a ovde u Kruševcu paklena vrućina.

 

Pošto nisam bio ulogovan od petka uveče da dam svoje kratko vidjenje onog što se desilo na EP.

 

1. Hrvatska -Turska, mnogo gori tim ide dalje , ali su pokazali da utakmica traje dok sudija ne da znak da je gotovo. Koncentracija ne sme da padne, mada da je Olić bio malo skoncentrisaniji nebi se se ni došlo do produžetaka. Ali kao što reče Tuto da se na greškama uči.

 

2. Rusija - Holandija, Rusi su mi još jednom prijatno iznenadili, znao sam da imaju odlčan tim ali iz utakmice u utakmicu sve su bolji. I nisu holandjani igrali namerno slabije nego protiv francuza, italijana i rumuna, već im rusi to nisu dozvolili. I još nešto neko je bio napisao da će ruse zaustaviti njihova mladost i neiskustvo, kad su sa tim svojim neiskustvom nadigrali jednu holandiju i došli do polufinala , šta će biti kad budu malo stariji i iskusniji?????????

 

A za večeras , da li će se nastaviti ispadanja onih sa maksimalnim osvojenim bodovima po grupama. Ja se nadam da neće. Iz jednog razloga navijaću za špance. Igrao sam da će Roseti suditi finale:

 

 

I za kraj javlja mi se repriza finala kupa uefa 2008.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan ,sretno danas,

kako dosadasnje utakmice pokazuju da favoriti ispadaju nadam se da ce i Italijani i Spanci nastaviti tradiciju.Spanci su po meni favoriti ali zar to nisu bili i Portugalci ,Hrvati i Holandezi ?

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro!

 

A nemoguće bi bilo da u 4 utakmice četvrtine finala sve 4 dobiju nefavoriti... Večeras su

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kakvim vi favoritima pričate kad su kvote skoro jednake na prolaz ?

1.75 prema 1.85 i to bi trebalo biti kao neki favorit ?

Jedini favoriti su bili Holandija i Hrvatska a ovo ostalo su egal utakmice po kvotama .

I

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kakvim vi favoritima pričate kad su kvote skoro jednake na prolaz ?

1.75 prema 1.85 i to bi trebalo biti kao neki favorit ?

Pa bez da gledamo koeficijente-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa dobro onda još gore, znači Talijani ni nisu tak loši + tradicija, znači mogli bi se opet provuć, kao što sma i rekao. Makar ja to ne želim da se razumijemo, jer me to živcira, ra

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...