Jump to content
Sign in to follow this  
ivemali

30.06.2008

Recommended Posts

... sad na Fedexa, šanse 15% za Ančića

Ovaj Wimbledon je 'sječa favorita', naročito na ženskom dijelu turnira. Nadam se da i u muškom dijelu turnira niti Nadal niti Federer neće igrati u finalu. Možda baš Ančić bude 'Fedexov krvnik' :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda baš Ančić bude 'Fedexov krvnik' :nije:

Uuu da bar, al bit ce to jako jako tesko... nadam se da ce se Mario uspjeti odmoriti za srijedu

jer ovo do sada je i fizicki i psihicki bilo stvarno iscrpljujuce..

 

Kako je krenulo cini se da ce i ove godine potonut sve britanske nade o osvajanju titule...

nije da se veselim njihovoj dugogodisnjoj muci, ali imam okladu na Gasqueta http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif

 

samo mi se treba i Cilic malo pokrenut :nije:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje a tice se takmicenja Bwin tj. takmicenje listica.

 

Prvi uslov kod ovog takmicenja je da imam otvoren racun kod Bwin.

 

E tu imam problem jer ne mogu da se registrujem na Bwin kladionicu jer sam iz Srbije. Prilikom odabira zemlje kod registacije zemlja SRBIJA nije na spisku i zbog toga ne mogu da se registujem.

 

Molim Vas recite mi kako ovo da resim jer hocu da ucestvujem na Vasem takmicenju listica.

 

 

Pozdrav i unapred zahvalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje a tice se takmicenja Bwin tj. takmicenje listica.

 

Prvi uslov kod ovog takmicenja je da imam otvoren racun kod Bwin.

 

E tu imam problem jer ne mogu da se registrujem na Bwin kladionicu jer sam iz Srbije. Prilikom odabira zemlje kod registacije zemlja SRBIJA nije na spisku i zbog toga ne mogu da se registujem.

 

Molim Vas recite mi kako ovo da resim jer hocu da ucestvujem na Vasem takmicenju listica.

 

 

Pozdrav i unapred zahvalan.

Bolje se javi njihovoj sluzbi za korisnike . No ako netko zna ok :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje a tice se takmicenja Bwin tj. takmicenje listica.

 

Prvi uslov kod ovog takmicenja je da imam otvoren racun kod Bwin.

 

E tu imam problem jer ne mogu da se registrujem na Bwin kladionicu jer sam iz Srbije. Prilikom odabira zemlje kod registacije zemlja SRBIJA nije na spisku i zbog toga ne mogu da se registujem.

 

Molim Vas recite mi kako ovo da resim jer hocu da ucestvujem na Vasem takmicenju listica.

 

 

Pozdrav i unapred zahvalan.

Gle budem ti pitao znam ja neke ljude iz Srbije koji se klade na bwinu tamo sam ih i upoznao tako da mora biti naćin!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim Vas recite mi kako ovo da resim jer hocu da ucestvujem na Vasem takmicenju listica.

Ti samo kreni sa natjecanjem. Ovdje ima podosta kolega iz Srbije koji će ti vjerojatno i odgovoriti. Ukoliko osvojiš nagradu, a ne možeš je realizirati preko bwina, možda će se naći kolega s kojim možeš zamjeniti nagradu za drugu kladionicu gdje nema problema sa registracijom ljudi iz Srbije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...