Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

23.04.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

Pravila natjecanja:

 

1. sudjelovati mogu svi registrirani članovi foruma

 

2. korisnik na startu dobiva 100 bodova s kojima dalje raspola

Share this post


Link to post
Share on other sites

7041-H1 monaco : (-1) lyon tip 2 (koef. 6.84)

Stanleybet

ulog 10

 

Monaco jako neuvjerljiv ove sezone dok Lyon stvarno dobro i efikasno igra. Lyon je miran na čelu dok Monaco ne mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemacka

 

FSV Mainz 05-Bayern tip 2-2 HT/FT kvota 2,50

 

Hrvatska lutrija

 

ulog 10/10

 

iako je majnc u nezavidnoj poziciji,ocekujem da Bajern lako izadje na kraj sa domacinom i sledece kolo kod kuce proslavi titulu

Share this post


Link to post
Share on other sites

F1-VN SAN MARINA

M.Schumacher 1(pozicija) 2,15 Super Sport

ulog 10

 

Starta prvi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sevilla - Barcelona poluvrijeme/kraj

 

Tip: x/2

 

Tečaj: 5.50

 

Ulog: 10

 

I jedna i druga ekipa je igrala europske kupove ovaj vikend - ali barca je igrala u utorak a sevilla u četvrtak. Po meni umorni su i odmarat će igrače i jedni i drugi, ali barca ima bolju alternativu. Stoga poluvrijeme X - kraj 2 pobjeda barcelone!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Monaco-Lyon 1 @ 3.2 SS

Ulog: 10

 

Zanimljiv je podatak da Lyon kod Monaca u proteklih 4 utakmice nije niti jednom pobjedio. Igrali su dosta utakmica zajedno. Lyon ima veliku prednost od 17 bodova na prvom mjestu, i sumnjam da su toliko motivirani da pobjede Monaco u gostima !

 

Monaco je pak na sredini ljestvice, ali mislim da domaći navijači i volja da dobe prvi Lyon su dovoljna motivacija da pobjede.

 

Iako će vjerovatno biti X ! (na X je koef. 3.1) idem na 3.2 !

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:30 Xamax - Schaffhausen 1 @ 2.20 Favorit

 

Ulog 10/10

 

Ciro je vise putao pokazao da ima vise zivota od macke. Ako zeli spasit momcad od ispadanja mora poceti pobjedjivat, a Schaffhausen je idealna prilika za to.

 

 

GL :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 Bremen-Schalke 04 - 1/1 (3,00) SuperSport

 

Salchkle u 8 dana igra 3 tekmu + sljedeci tjedan kup uefa uzvratni susreti....

Mislim da ce umor presudit..

 

Ulog 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nashvil(2.ut.)-San Jose tip 2 2.30 @ SuperSport 19:00

 

San Jose je prvu tekmu izgubil tijesno 4:3 mislim da će večeras ići po pobjedu jer mislim da si neće dozvoliti da ih nashvill vodi 2:0!!

 

Ulog 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

(23. apr, 18:00) Sporting Gijon v Lleida tip:[Exact Score] 1:1 kvota 6.50 prema gamebookers.com ulog 10/10

Za danas jedan zanimljiv mec iz spanske Segunde: Hihon-Ljeida. Domacini su bezbrizni u sredini tabele. Bez motivacije, bez briga, cesto se zadovoljavaju samo sa jednim bodom na domacem terenu. Imaju cak 4 neresena rezultata na poslednjih osam tekmi. Tako cuvaju poziciju, osvoje bod i to im je dovoljno. Sto se tice sastava tima, imaju, cini mi se, najjacu odbranu u celoj ligi. To je neka moja procena. Nalaze se na trinaestom mestu dok je manje golova od njih primio samo Huelva koji se nalazi na drugom mestu- dva gola manje. Problem je slaba realizacija, u proslom kolu su remizirali protiv Tenerifa 2:2 i to je, u poslednje vreme, najefikasniji njihov mec. Posle meca sa toliko golova ocekujem da na ovom bude vrlo malo, ne vise od dva gola. Gost se bori za opstanak, i zanimljivo je da na skoro svakom gostovanju da bar jedan gol. Zbog toga tacan rezultat prognoziram 1:1. Imaju samo dva boda vise od ekipa koje su u zoni ispadanja. U solidnoj su formi, i ukoliko izgube na ovom mecu bice strasno vruce u klubu. Letece stolice na sve strane. Tradicija: najcesce 2-3 gola, u poslednjoj 1:1, pre toga 1:2 za gosta, a pre tri sezone 2:1 za domacina. Prednost domaceg terena, motivisanost domacina, odnosno gosta, njihove forme, tradicija... sve ukazuje na x. Pokusacu sa tacnim rezultatom 1:1 jer ukoliko dodje x tesko da ce biti 2:2 a 0:0 je ipak manje verovatno jer oba tima obicno daju po gol. Pozdrav iz Smedereva od Dekstera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chicago WS(1.in.)-Minnesot ned 20:05 tip 2 - 4,00 Supersport Ulog: 10/10

 

Još se odr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Monaco-Lyon

Tip:x

Koef:3.10

Kladionica

Nedjelja:20 45 h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Monaco-Lyon

Tip:x

Koef:3.10

Kladionica

Nedjelja:20 45 h

Ulog:10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Club Brugge - Cercle Brugge poluvrijeme-kraj 2/1 @ 28.00 (Favorit)

 

Ova tekma mi se čini kao najizglednija ovaj vikend da završi 2-1 poluvrijeme-kraj. Club je prošle sezone upravo tako dobio utakmicu i to rezultatom 2:1 nakon što je Cercle na poluvremenu vodio. Nadam se da se to mo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...