Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

16.09.2008.

Recommended Posts

jutro :nije:

Uspijo se prijavit na Bet...na uplatu 50eu nisam dobio100% bobonus

nego samo 33eu?

Prijavom u Expekt sam nekaj gadno kiksal(dobil sam ID i ime al se nisam

uspel u longirati po sam se poslije izgubio http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif poslal sam mail,pa sad čekam)

nek mi neko ko ima vremena onako ljudski kaže kak Bet vrši isplate http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

žurim vračam se kasno popodne

bok

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri dan, sretno svima!!!

 

Ako pod tim bet misliš na bet-at-home oni ti daju 100% bonus samo do 33 € ... Isplatu možeš dobiti na devizni račun u banci ili na moneybookers, uglavnom trebalo bi da ne bude problema kod isplate ukoliko ispoštuješ pravila za okretanje bonusa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri dan, sretno svima!!!

 

Ako pod tim bet misliš na bet-at-home oni ti daju 100% bonus samo do 33 € ... Isplatu možeš dobiti na devizni račun u banci ili na moneybookers, uglavnom trebalo bi da ne bude problema kod isplate ukoliko ispoštuješ pravila za okretanje bonusa....

..ma vjerojatno je uzo bet365,oni ja mislim daju 50% bonusa..pretpostavljam jer sam mu je ja preporucio neki dan..

 

...uglavnom je sa bet365 isplacujem za sad samo na moneybookers i kad sam prvi put povuko isplatu nisu niš tražili pa čak ni scan osobne..ali ako si slucajno uplatio Visom mozes samo na visu i isplacivati dok recimo ne uplatiš nekom drugom metodom,ja sam jednom karticom uplatio pa sam moro na nju i isplatit ali te sam novce izgubio pa kad sam opet uplacivo bilo je to preko MB i opet mogu samo na MB isplacivati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narode uspijelo mi je uč u Bet.at-home (sa expektom,ču dalje da probam kasnije)

odma kad sam uplatio 50 oni meni 83 na kladionički račun

......nego nek mi neko kaže, kopije dokumenta sam metnuo u outlook exspress-lokalne

mape jel to pravilno ,da jim kasnije kad zatraže pošaljem? :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narode uspijelo mi je uč u Bet.at-home (sa expektom,ču dalje da probam kasnije)

odma kad sam uplatio 50 oni meni 83 na kladionički račun

......nego nek mi neko kaže, kopije dokumenta sam metnuo u outlook exspress-lokalne

mape jel to pravilno ,da jim kasnije kad zatraže pošaljem? :nije:

...gle ja ti ne koristim outlook..ja imam mail otvoren na yahoo i na net.hr,i puno su mi jednostavniji od outlooka,e sad ne znam koj si ti mail njima dao,ja recimo taj mail sa net.hr-a koristim u svim kladama a yahoo mi je za druge stvari(prijatelji i sl.)..uglavnom ti moraš te dokumente uploadati na mail i kao priloge im poslati na adresu koju te traže!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimiti ih sa svoga kompjutera na mail, (jednostavno ubaciti ih u poštu) , suprotno od downloadiranja :nije:

pa to mi je jasno

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...