Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

26.09.2008.

Recommended Posts

Dobro jutro! :uredu:

 

Svi koji žele još se mogu do 28.09. prijaviti za sljedeći turnir H2H - Bet-at-home.com koji počinje 01.10.2008.

 

Uspješan svima današnji dan!

 

Tuto :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro!

 

Danas igraju Slaven Belupo - Dinamo. Moj prijedlog je X (3.10) ko kuća i više od 2.5 gola(1.70).

Još jedan prijedlog Den Bosch - Veendam @ tip1 @ 1.60

 

Sretno u odabiru parova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas igraju Slaven Belupo - Dinamo. Moj prijedlog je X

za danas 1X na Slaven

Meni se pak čini da će ovo Dinamo dobit bez problema....

Slaven Belupo-Dinamo Zagreb 2 (2.4).....h2 (4.6)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se pak čini da će ovo Dinamo dobit bez problema....

Slaven Belupo-Dinamo Zagreb 2 (2.4).....h2 (4.6)

pa sve je moguce ali Slaven nije ekipa koja se lahko dobiva na njihovom terenu,zato sam i stavio 1X..Dinamo je u krizi,a i Slaven se mora izvaditi za poraz od Sibenika...valja osvjetlat obraz.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sve je moguce ali Slaven nije ekipa koja se lahko dobiva na njihovom terenu,zato sam i stavio 1X..Dinamo je u krizi,a i Slaven se mora izvaditi za poraz od Sibenika...valja osvjetlat obraz.. :uredu:

A ako tak gledaš kaj bi Dinamo trebo oni su zadnje dvije kiksali a poraz od hajduka boli vise nego poraz od Šibenika... :uredu::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne bih pisao tamo gdje su analize,evo ovdje da kazem (Tutu) da sam morao staviti tackice na mjestu Topic Descriptiona zato sto sam mislio da nije uredu otvarati svaki put po jednu temu za svaki par...ja igram razlicite lige i pisem dosta analiza,pa sam mislio da je bolje da u jednu temu stavljam sve analize..lakse je ostalima koji ih citaju... :uredu:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

P.S Tuto nemoj se stalno ljutiti..popravit cu se.. :blink: aj promis.. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne bih pisao tamo gdje su analize,evo ovdje da kazem (Tutu) da sam morao staviti tackice na mjestu Topic Descriptiona zato sto sam mislio da nije uredu otvarati svaki put po jednu temu za svaki par...ja igram razlicite lige i pisem dosta analiza,pa sam mislio da je bolje da u jednu temu stavljam sve analize..lakse je ostalima koji ih citaju...

Ne trebaš  se opravdavati ovdje, niti tamo gdje si pisao. Dvoljno bi bilo odgovoriti na moj PM.

 

U podforumu Nogomet otvoriš dnevnu temu na način kako se otvaraju teme na forumu, a poslije toga možeš i ako želiš u tom danu napisati i 50 analiza (topica) za nogometne parove. U 'Topic Descriptiona' se stavlja liga iz koje je par kojeg analiziraš. Dakle, ne otvaraš za svaku analizu posebnu temu.

 

Ukoliko i dalje ima nejasnoća šalji PM.

 

Sretno u analiziranju i pisanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo zanimljivosti

 

Trenutni poredak država u Europi s klubovima u UEFA-inim netjecanjima koji skupljaju bodove(koeficijente). U skoro vrijeme (iduće godine) bi se mogo promijeniti poredak među prvih 5 država pa bi Francuzi mogli ispast iz top 5 ako nebudu ove sezone bolji od Rumunja.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za danas nemam nekih komentara..

ali za sutra mi se jakooo dobar cini Sela protiv Schuettlera

iako je Njemac postavljen kao favorit u ovom mecu..

po dosadasnjim rezultatima meni bi to ipak bio mali Izraelac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i btw. je da sam to procitala na 24 sata, a njihove naslove treba dvaput provjeravat..

Kovac je dobio neku gadnu zabranu igranja zbog onog prekrsaja i krvave glave s Englezima.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...