Jump to content
Suhi

Ja mogu, a ti?

Recommended Posts

Ja mogu prebacit nogu prek glave tako da si petom dotaknem trticu.Plus toga mogu izvest helikopter stojeći na ***** :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne.Al zato uvijek nađem neku koja mi rješava taj nedostatak

 

lako tebi tamo po zagrebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lako tebi tamo po zagrebu.

 

Lakše je po malim mjestima to znam iz iskustva.Ako ne jebeš na selu, u gradu ćeš karat još manje :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lakše je po malim mjestima to znam iz iskustva.Ako ne jebeš na selu, u gradu ćeš karat još manje :whaat:

 

ja opet imam drugačijeg iskustva.samo jednu noć sam proveo u zagrebu i,nije da se falim,imao sam 3 ponude za ugodno provođenje ostatka večeri.doduše bilo je to prije 7-8 godina u vrijeme blizu božićnih praznika,a radnja se dešavala u ona dva birca kod studentskog doma na savi,zaboravio sam kako se zovu.vjerovatno je i ogromna količina ispijenog alkohola pridonijela tim akcijama...ovdje kod nas ipak nema toliko puno takvih specijalki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lakše je po malim mjestima to znam iz iskustva.Ako ne jebeš na selu, u gradu ćeš karat još manje :tzare:

 

Jeste, ali kad dodjes iz grada u selo :whaat: Ako si vec tamo, onda ili jesi ili nisi in, to se zna unapred. Al zato u gradu, i to povecem uvek mozes naci nesto novo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ali kad dodjes iz grada u selo :whaat: Ako si vec tamo, onda ili jesi ili nisi in, to se zna unapred. Al zato u gradu, i to povecem uvek mozes naci nesto novo...

 

upravo to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja opet imam drugačijeg iskustva.samo jednu noć sam proveo u zagrebu i,nije da se falim,imao sam 3 ponude za ugodno provođenje ostatka večeri.doduše bilo je to prije 7-8 godina u vrijeme blizu božićnih praznika,a radnja se dešavala u ona dva birca kod studentskog doma na savi,zaboravio sam kako se zovu.vjerovatno je i ogromna količina ispijenog alkohola pridonijela tim akcijama...ovdje kod nas ipak nema toliko puno takvih specijalki.

 

Jesenjine, ovdje pričamo o ženama Posted Image

 

Jeste, ali kad dodjes iz grada u selo :whaat: Ako si vec tamo, onda ili jesi ili nisi in, to se zna unapred. Al zato u gradu, i to povecem uvek mozes naci nesto novo...

 

Ja sam uvijek in.Znači ja bi jebo u svim kombinacijama :tzare: Imam izgled, karizmu, kar..izmu i nenadjebivo dobar moove koji mi rješi pizdonjž odmah s vrata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesenjine, ovdje pričamo o ženama Posted Image

 

 

 

Ja sam uvijek in.Znači ja bi jebo u svim kombinacijama http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif Imam izgled, karizmu, kar..izmu i nenadjebivo dobar moove koji mi rješi pizdonjž odmah s vrata

 

Ti si dakle Kazanova betcluba http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

he he, ne prolazi lep nego uporan , a danas i ako si pun , ne treba ti ni jedno ni drugo :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si dakle Kazanova betcluba http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

he he, ne prolazi lep nego uporan , a danas i ako si pun , ne treba ti ni jedno ni drugo :uredu:

 

Ne moraš bit uporan kad imaš stila.Ko ja na primjer http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moraš bit uporan kad imaš stila.Ko ja na primjer :uredu:

 

opeglano odijelce,obavezan buket crvenih ruža,rolex na ruci,leptir-kravata,najkvalitetniji gosp.joseph na nogama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...