Jump to content
Sign in to follow this  
baptista

..neki sistem za MLB

Recommended Posts

Evo pošto nam uskoro počinje nova sezona MLB-a pa cu evo podijeliti jedan sistem na koji sam naišao na nekom drugom forumu ali tamo nisu baš bili toliko darežljivi što se tiče formule i sve je ostalo samo na riječima i tako uz malo matematike sredio sam tu formulu....Pa da krenemo..

 

Dakle igra se na dvije utakmice i to se podjeli u 4 kombinacije(uglavnom hendikep na favorita i pobjeda na nefavorita ili kako se to vec kaze..bo)

 

Primjer,

 

A=(-1.5)Ch.Cubs-Minessota @2,35

 

B=Ch.Cubs-Minessota @2,40

 

C=(-1.5)Ny Yankees-Cleveland @2,25

 

D=Ny Yankees-Cleveland @2,40

 

Znači imamo tipove A,B,C,D..u tablici upisujemo tečajeve A=2,35 B=2,40 C=2,25 i D=2,40 i u polje Z upisujemo željeni neto profit(10,20,30,40...svejedno ovisno koliko smo spremni riskirati) i kad smo to sve lijepo fino upisali program automatski računa oklade AxC,AxD,BxC i BxD i u poljima U1,U2,U3 i U4 nam točno piše koliko moramo na svaku kombinaciju uložit..i to je to..

 

Ovo nije nikakav sure bet ali kažu da je relativno siguran cak do 82% mislim,nisam ga još testirao ali vidi se da cemo biti u profitu koji smo si zadali samo ako jedna kombinacija prođe,a proči ce samo ako ovi favoriti ne dobiju sa jedan poen razlike a i to se dešava znači ako jedan favorit dobije sa jednim poenom razlike pušiona,sve ostalo dolazi u obzir..dakle pobjede nefavorita i pobjede favorita sa velikom razlikom...isto tako necu ni spominjati da taj sistem igrate na internet kladama zbog onih 5% i valja naci pravu kladionicu sa najvecim tecajevima..

 

Eto to bi bilo to...valjda...

 

Sretno u primjeni!

 

..evo formula je u zipu pa možete da je dawnloudujete.. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

MLB.zip

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ponovim.. OVO NISAM JA IZMISLIO!! Sistem je sa jednog drugog foruma ali formulu sam ja licno izradio jer na tom dugom forumu formula nije bila postavljena nego samo ideja jel??!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primjer,

 

A=(-1.5)Ch.Cubs-Minessota @2,35

 

B=Ch.Cubs-Minessota @2,40

 

C=(-1.5)Ny Yankees-Cleveland @2,25

 

D=Ny Yankees-Cleveland @2,40

 

Znači imamo tipove A,B,C,D..u tablici upisujemo tečajeve A=2,35 B=2,40 C=2,25 i D=2,40 i u polje Z upisujemo željeni neto profit(10,20,30,40...svejedno ovisno koliko smo spremni riskirati) i kad smo to sve lijepo fino upisali program automatski računa oklade AxC,AxD,BxC i BxD i u poljima U1,U2,U3 i U4 nam točno piše koliko moramo na svaku kombinaciju uložit..i to je to..

 

..evo formula je u zipu pa možete da je dawnloudujete.. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

u prvih 12 redova tablice je sve, ulozi, tečajevi dobitak.... ali šta ovo ispod, neakvi izračuni, jel treba na to obraćat pozornost?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne trebas nis dirati..samo upisujes tecajeve i zeljeni profit tamo gdje sam naveo ostalo sve racuna samo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nisam izdržao,naletio na neki japanski bassebal na bwinu pa da testiram sistem..uglavnom ako jedan od ovih ticketa prođe 10kn sam u plusu.. :whaat:

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što rekoh,ako i jedan prođe 10kn plusa..nije neka lova ali za probu je ok..danas ako nešto nađem dižem ulog za nešto sitno! :hysterical:

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros opet Japanci prošli.. :uredu:

 

Posted Image

 

i evo uplatio još jedanza pracenje,nešto manji ulog.. :uredu:

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se držim sistema 12/14 ili 13/15 pobjeda domačina, i svaku večer uplaćujem to, jer u 2 sezone samo tako zaradio odličnu lovu, jednom samo jedan promašio, a par puta 2, tako da se to isplati.

 

ali ove sezone namjeravam stalno pratiti NYY kod kuće

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...