Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

12.03.2009. - ÄŒetvrtak

Recommended Posts

Iz današnje hokejaške ponude 'zapela su mi za oko' dva susreta doigravanja koje se igra do 4 dobivene utakmice. Razlog za to je da obje momčadi imaju do sada tri pobjede i gostuju. Zbog čega tako razmišljam? Kao i kod svakog sporta u pitanju je novac. Ukoliko bi ove susrete gosti izgubili, sljedeći susret igrali bi u punoj dvorani i pred svojim navijačima.

 

U prvom susretu češke  Extraliga Vitkovice vode sa 3:1 i gostuju u Pragu kod Slavije. Slavija je završila natjecanje na prvom mjestu, a Vitkovice na osmom, tako da i sa ovog gledišta Slavija bi trebala biti favorit i za ukupnog pobjednika, tj. mišljenja sam da će na kraju ipak biti 4:3 za Slaviju.

 

17:00 - Slavia Prag - Vitkovice - 1 - 1,80 - kladionica Žderić

17:00 - Slavia Prag - Vitkovice - 1 - 1,50 - kladionica Žderić (konačni rezultat)

 

U drugom susretu austrijske lige KAC Klagenfurt vodi 3:0 i gostuje kod Linza. Klagenfurt je završio natjecanje na prvom mjestu, a Linz na petom. Tijekom regularne sezone Linz je dva puta pobjedio KAC kod kuće, a jednom i na gostovanju u produžecima. Mišljenja sam da će Linz i večeras pobijediti, a konačni pobjednik bi mogao biti KAC.

 

19:15 - Linz - KAC Klagenfurt - 1 - 2,40 - kladionica Žderić

19:15 - Linz - KAC Klagenfurt - 1 - 1,90 - kladionica Žderić (konačni rezultat)

 

Sve ovo navedeno se može odigrati za manji ili srednji ulog (konačni rezultat) kao singl ili double.

 

Uspješan odabir. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...