Jump to content
Sign in to follow this  
bolinjo

10.04.2009.

Recommended Posts

večer ...danas nisam stigo nis odigrati ali mozda i bolje jer bi sigurno uletio u neku krivu tekmu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Bolest ( temperatura, grlo... ) me prikovala za krevet ali evo od mene nekoliko prijedloga za noćas:

Anaheim - Dallas 1

Anaheim lovi doigravanje a Dallas je ispao iz svih kombinacija. Po meni, jedan od zicera današnjeg dana.

 

Osim toga od NBA-a:

Boston, Detroit, Cleveland i Houston.

 

Sretno svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Bolest ( temperatura, grlo... ) me prikovala za krevet ali evo od mene nekoliko prijedloga za noćas:

Anaheim - Dallas 1

Anaheim lovi doigravanje a Dallas je ispao iz svih kombinacija. Po meni, jedan od zicera današnjeg dana.

 

Osim toga od NBA-a:

Boston, Detroit, Cleveland i Houston.

 

Sretno svima.

Vecer svima, slazem se sa kolegom Goranom i mislim i da bi St. Louis moga proc malo ovako gledano po netu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj predlog za nocas je vise gemova od 21.5 na mecu giljermo-hjuit

pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtf..di ste spameri..šta je proljece vam udarilo u vugla pa svi vani.neka neka šteta je bit u kući..

Koliko to treba bilti proljeće veliko da može meni i tebi u vugla udariti :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna netko što je s uplatama na Expekt? Vidim da je na Unibet sjelo, a ovo još ništa...

Pa kakve veze ima Unibet sa Expektom? Moraš biti malo strpljiv. Što kasnije sjedne, duže će ti trajati! :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da nema veze, mislio sam da se to šalje zajedno. naravno da ovisi o kladionici koja daje bonus...

možda čim kasnije sjedne odgađa pohod do ozbiljne love :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

možda čim kasnije sjedne odgađa pohod do ozbiljne love

Dao Bog da ti se ostvari ozbiljan dobitak! :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na nekom sam blogu vidio dojava: poraz Derry City-a al nisam vjerovo jer svašta se piše..

Ma ja i dalje ne vjerujem jer to sa dojavama su gluposti bar za mene... :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...