Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

20.04.2009.

Recommended Posts

Ja jednostavno ne mogu vjerovati da je Orlando izgubio noćas, samo sam njega fulao za XXXXX novaca. Ajde da su gubili cijelu tekmu ali vodili su 18 razlike do kraja treće četvrtine!

 

I onda se nešto okrenulo! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Dobro jutro

Ja sam isto izgubio na tom paru, čak sam jučer gledao tekmu i živcirao se. Orlando je katastrofa, onako odigrati zadnju četvrtinu...35:19 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/whaat.gif !!! za ne povjerovati.Doduše Philadelphia zabila trica kao nikad, imali preko 58% za tricu, a u zadnjoj praktički nisu ništa promašili.

Turkoglu je igrao katastrofa utakmicu - 6 poena, ništa nije zabio, da nije dobro igrao Howard izgubili bi još više.Malo ih je vadio onaj rookie Lee u 2. i 3. četvrtini.

Dosta krivim i trenera koji je četvrtu počeo s rezervnom petorkom, bez ijednog startera i dopustio preokret. Ovo je playoff nema zezanja i nije mi jasno kako je to ležerno odgledao kako se topi prednost s debilima na parketu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom Philadelphia bi mogla ukrasi seriju nekih 4:2, Orlando sljedeću doma sigurno dobiva.

Da im je zdrav Brand, razvalili bi Orlando, ovako je podjednako.

Križaju se s Bostonom ili Chicagom, čak bi mogao Chicago proći 4:2 ili 4:3, Garnett je out of playoffs, a bez njega je Boston koma - čim jedan od Pierca, Allena ili Ronda loše odigra, oni su gotovi.

Ove četiri ekipe su podjednake (loše) i Cleveland ih mete u finalu istoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega baptista, da li  se i dalje držiš onoga da nećeš više da se kladiš?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo još jedan lijepi listić. Naš Zahora nije uspio se upisati u strijelce i zeznuo mi listić!

Posted Image

Edited by tvicenti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nešto i od mene :

 

 1. SK Kladno - SK Slavia Praha (Dupla prilika) 1X @2,11                           20.04.09 17:15  

 2.TSV 1860 München - 1. FC Kaiserslautern (Tip) 2@ 2,50                        20.04.09 20:15  

 3.Örebro SK - Helsingborgs IF (under/over 2.5) (Under/Over) 2@2.0              20.04.09 19:00  

  4.Hammarby IF - Djurgardens IF (under/over 2.5) (Under/Over) 2@ 2,00        20.04.09 20:00 

 

 

 

1. Kladno se bori za opstanak, a Slavia  je 1. i ima dobru prenost., pa da i izgubi 2 ili 3 boda ne bi bilo nešto mnogo strašno , a Kladnu bi i bod dosta znacio.

 

 2. Kaiserslauternu su ipak bodovi potrebniji , da bi se prikljucili borbi za ulazak u 1. ligu. U slucaju  da ne pobede mogu da se  oproste od višeg ranga 

 

 3. i 4. Ove Šveđane sam stavio u over, jer od pocetka nove sezone još se nisu raspucali, a kad tad će. Možda je ( ja se i nadam) to današnji dan.

 

    

 

 Molio bi vaše komentare na sve ovo. 

 

 Kolega tvicenti, meni je nešto mnnogo mutan ovaj tvoj listić, ni slovo ne vidim

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega tvicenti, meni je nešto mnnogo mutan ovaj tvoj listić, ni slovo ne vidim

El si probal kliknut na njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

El si probal kliknut na njega.

Ma , naravno da sam bio kliknuo, evo sad sam opet i sad je jasan. Mora da se antena pomerila( a vetra nigde nema) 

 

 

 A kolega tvicenti, da si sve ovo podelio na makar  dva listića ?????

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...