Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

30.04.2009.

Recommended Posts

Ma nema šanse da budem više od 10 minuta na kompu.............."makni se, možda mi je frendica na fejsu.....moram je nešto vrlo važno pitat.......za školu"

E zato ja kući nemam komp. Jeste da su moja deca još mala za to , ali kad bude došlo vreme i ja ću imati tih problema. Ali zato tu  mi je posao ,  pa skupljaj micha postove. 

 

 

A kad smo već kod postova , što reče Tuto , mnogi će se iznenaditi , koji misle da će da osvoje nagrade a od toga ništa biti neće. A stvarno steta pogađati - pogadjati - pogađati. - na kraju ništa. A lepo Tuto piše  - Pročitajte pravila, pročitajte pravila, pročitajte pravila. Ali nekima izgleda da kao zidu da piše.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tebi sinko.......šta ima?

Na Balkanu nista novo :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E zato ja kući nemam komp. Jeste da su moja deca još mala za to , ali kad bude došlo vreme i ja ću imati tih problema. Ali zato tu  mi je posao ,  pa skupljaj micha postove. 

 

 

 

 

 

i ja sam mojima na poslu zaprijetio da ako me ne spoje internet da ću otić.............rekli su mi IDI :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Balkanu nista novo :whaat:

Nisi u profilu napisao s kog si djela Balkana.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema šanse da budem više od 10 minuta na kompu.....

30 dana po 3 posta i nagrada je tvoja. :whaat:

Priznaj da nisi očekivao da ćeš ovaj mjesec išta osvojiti, pa te sada zateklo. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

30 dana po 3 posta i nagrada je tvoja. :whaat:

Priznaj da nisi očekivao da ćeš ovaj mjesec išta osvojiti, pa te sada zateklo. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Pobjedio sam Katalinića, a koliko sam stvarno bio bez pristupa kompu govori i činjenica da sam propustio jedno kolo Unibeta..........a da me zateklo, zateklo me

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam mojima na poslu zaprijetio da ako me ne spoje internet da ću otić.............rekli su mi IDI :whaat:

E kod mene je drugačije. Internet je jedna od stvari  koja je neophodna  u mojoj firmi. , tako da nemam tih problema sa te strane. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kod mene je drugačije. Internet je jedna od stvari  koja je neophodna  u mojoj firmi. , tako da nemam tih problema sa te strane. 

blaženi posao...........šalio sam se u predhodnom postu..............moj je posao za volanom.....uglavnom

Share this post


Link to post
Share on other sites

E zato ja kući nemam komp. Jeste da su moja deca još mala za to , ali kad bude došlo vreme i ja ću imati tih problema. Ali zato tu  mi je posao ,  pa skupljaj micha postove. 

 

 

A kad smo već kod postova , što reče Tuto , mnogi će se iznenaditi , koji misle da će da osvoje nagrade a od toga ništa biti neće. A stvarno steta pogađati - pogadjati - pogađati. - na kraju ništa. A lepo Tuto piše  - Pročitajte pravila, pročitajte pravila, pročitajte pravila. Ali nekima izgleda da kao zidu da piše.

 

 

A nije problem skupiti potrebne postove.Pa uvijek se o necemu pise,komentarise se,lupa se i po koji spam,naravno... :whaat: I ja sam se iznenadio u pocetku ovolikom guzvom u cafeu,jer je inace prazan,avetinjski prazan.I malo prosvrljao po pravilima i eto,spamam kao veliki,mjesec dana. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif Imam i viska postova,pa ako mogu malo preliti Orijentu,rado dajem. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

blaženi posao...........šalio sam se u predhodnom postu..............moj je posao za volanom.....uglavnom

Jel pjevas...Sta ce nama soferima kucaaaaaaaaa? :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel pjevas...Sta ce nama soferima kucaaaaaaaaa? :whaat:

Tako je bilo prije...........sad u 15:30 razdužujem vozilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je bilo prije...........sad u 15:30 razdužujem vozilo

Eh,onda i nije tako strasno.Imas vremena odmoriti od volana...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...