Jump to content
Sign in to follow this  
crofishman

28.05.2009.

Recommended Posts

Ovog Kalinića bi trebalo škopiti pa bi možda tada dao gol. :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Di ste bagro,nije valda da gledate ovaj antinogomet na televiziji?? :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bit će gusto do kraja. Hajduk bi mogao osvojiti kup. :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Islanđana kao i u BiH, ne znaš kad će pobjediti favorit a kad  će tečaj na kraju biti 12,00. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast

bas ih derete ove sezone

 

To je treća za redom dvostruka kruna. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao..Jao.... isti onaj osjećaj kao kada smo od Turske izgubili na Euru..... E moj Hajduče....koji bi to delirij bio....

 

(bolja i napetija utakmica od sinoćne, bar za mene)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao..Jao.... isti onaj osjećaj kao kada smo od Turske izgubili na Euru..... E moj Hajduče....koji bi to delirij bio....

 

(bolja i napetija utakmica od sinoćne, bar za mene)

mda..onaj poraz od Turske nisam još prebolio..:wink: a za ovo danas no comment..Hrgović vam dao meć loptu a vi je niste iskoristili..hehe sta da vam kažem tako vam i treba..nije da sam Dinamovac ali nisam ni Hajdukovac.. :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao..Jao.... isti onaj osjećaj kao kada smo od Turske izgubili na Euru..... E moj Hajduče....koji bi to delirij bio....

 

Isti, isti.... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ajde jedna parola ohrabrenja..Hajduk je danas dobro izgledao na terenu,možda sljedece godine i uzme naslov.. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

heheh, hajdukovac sam i nesimpatiziram Mirka ali kad je promašio penal žao mi ga bilo pravo... dok se jadan zalijećo i jedni i drugi mu zvižde, niko ga nevoli i točno mu se suza u oku vidila bila :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

heheh, hajdukovac sam i nesimpatiziram Mirka ali kad je promašio penal žao mi ga bilo pravo... dok se jadan zalijećo i jedni i drugi mu zvižde, niko ga nevoli i točno mu se suza u oku vidila bila :wink:

Ma budala je ako ga to opterecuje.njemu zvižde i jedni i drugi a on lagano plaću uzima od tih budala koje placaju karte..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...