Jump to content
Sign in to follow this  
EXERBET

Moja negativna iskustva

Recommended Posts

Saso je, cini mi se, u prethodnom topiku pisao o otvaranju racuna u kostarikanskoj kladionici DonCarbone.

 

Slicne stvari sam video licno u kladionicama:

BET DOS

BET PHOENIX

BET OT.

Sve one daju 50$ dzabe koje mozes koristiti besplatno mesec dana kao FreeBet. Visak koji napravis ostaje tebi, a prvobitnih 50$ one vracaju sebi. Ali...sve to lepo zvuci. Ja sam recimo od prvobitnih 50$ u BET DOSu napravio oko 75$, znaci meni oko 25$. Posle toga, nikako ni dan danas ne uspevam da se ulogujem na svoj nalog.

 

Manje-vise slicne stvari se dogadjaju i u BETONLINE247, ako to uopste i radi.

 

 

Na kraju, secam se jednog "isecka" iz dnevnih novina od pre godinu dana, otprilike: postojala je kladionica POINT BET u Indoneziji, gde su pojedinci na racunima imali i po 400 000$. Jedne "noci" kladionica je samo nestala. I nikom nista, jer: KLADJENJE U INDONEZIJI ZAKONOM NIJE DOZVOLJENO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prije par godina na jednoj internet kladari ( ne sjećam se imena ) došao sa 50 Eura free do preko 1.000 Eura i kada sam zatražio isplatu dobio sam...... ništa.

Izvukli su neko pravilo koje je bilo skriveno ( odnosno napisano sitnim slovima ) da je tih 50 Eura bilo samo da se isproba kako kladara funkcionira a ne za ozbiljno klađenje.

Katastrofa. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci da ne ocekujem moje pare ni od DCSC (Don Carbone) kladionice. Od pocetnih besplatnih 50 U$ napravio sam oko 120 U$ pa sam malo razmisljao kako da ih povucem. :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moje negativno iskustvo sa Expektom od jutros..

 

...naime vjeran sam član ove kladionice vec više od dvije godine i uredno uplacujem sa dvije kreditne kartice,jedna je moja i jedna od rođakinje..i ja sam to sve njima vec sve odavno izskenirao i poslao sve šta su tražili!! Jučer sam uplatio 500€ sa te kreditne koja nije moja odigrao par partija ruleta čisto da ne bi samo uplatio i odmah digo i zatražio isplatu na MB od 525€! Jutros stiže mail ovako(copy/paste)

 

PoĹĄtovani/a,

 

Kako bismo vam mogli osigurati najve�i stupanj sigurnosti prilikom pla�anja molimo vas da nam poťaljete slijede�e preslike:

 

1. Potvrda identiteta

Preslik putovnice/osobne iskaznice

 

2. Potvrda o sredstvu pla�anja

Preslik kreditne ili debitne kartice

ILI

Screenshot Moneybookers/NETELLER/ClickandBuy/Webmoney ra�una sa vidljivim podacima o uplati na expekt.com ovisno o metodi pla�anja koju ste koristili.

 

3. Potvrda adrese

Preslik aktualnog bankovnog izvoda/ra�una usluga iz kojeg je vidljivo vaťe ime, adresa stanovanja i broj ra�una.

 

Potrebne dokumente moĹžete nam poslati faksom na +356 25401255 ili e-mailom na documents@expekt.com

 

Molimo vas da u e-mailu navedete i vať korisni�ki broj.

 

Svi vaťi dokumenti biti �e pohranjeni uz strogu tajnost. Ukoliko nam dokumente poťaljete e-mailom slobodno koristite winzip ili bilo koji drugi alat za komprimiranje sa lozinkom. Lozinka komprimirane datoteke mora biti identi�na korsini�kom imenu/korisni�kom broju vaťeg kladioni�arskog ra�una kako bi samo ovlaťteno osoblje moglo pristupiti vaťim podacima.

 

Vať zahtjev za isplatu biti �e proveden ubrzo nakon primitka traŞenih informacija a sve budu�e isplate biti �e provedene mnogo brŞe.

Zahvaljujemo na suradnji i raumijevanju.

 

Molimo kontaktirajtesupport@expekt.com za sva eventualna pitanja.

 

...i normalno imao sam eventualno pitanje,da zašto sve to opet moram radit i slati ako se to kako i oni kažu samo jedanput radi,i neki frajer Marko Grbić mi je napisao da imaju pravo to tražiti jer sam posljednih dana uplacivao veće svote na racun i da moram dostaviti sve dokumente sa svih kartica koje su mi tamo registrirane sa svim pripadajucim osobnim podacima..

 

Odgovorio sam da nema problema što se tice toga,ali pitao sam i zašto odmah ne blokiraju ad se pokušava uplatiti vec kad jamče neku sigurnost,jer da sam kojim slucajem izgubio te novce nikom ništa..kartica je mogla biti i ukradena a oni bi uredno te novce pokupili..

 

..naravno od kad sam postavio to pitanje odgovor više nije dolazio..baš jadno svaki put u poruci navede za sva dodatna pitanja stojim vam na raspolaganju a očito da se ne drži baš toga..

 

Sve u svemu,kad ovo riješim i kad novci sjednu poslat cu ga u P.M!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

BAptista,nazalost taj problem imam i ja. Saljem im poruke ne odg mi. neznam sta napravit a na racunu sam uplatio 300€ preko paysafecard. poslao sam im uslikanu osobnu i sva ta sranja sta si i ti njima napisao i nista od toga. i sad se jos i ne mogu logirati na expektu. poslali su mi link da napravim novu lozinku i sve ljepo ukucam novu lozinku i tajno pitanje i na kraju pise da je greska neka. i ja njima to napisao i oni meni poslali link za live chat.. i poslje kliknem na link ne radim im ni chat. pise da je trenutno zatvoren live chat. ja neznam sta napravit . dal se to treba prijaviti na policiji ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zbog čega si išao odmah uplatiiti 300 €? Zašto nisi uplatio samo 10€ pa ukoliko registracija prođe bez problema, kasnije nadoplatiš ostatak. Osobno niti sa jednom kladionicom nisam imao problema prilikom registracije i uplate, a član sam desetak kladionica. Očito si negdje pogriješio. Pokušaj pronaći grešku ili budi uporan u uspostavi komunikacije.

 

Ukoliko si iz HR kontaktiraj:

Marko GrbicSluzba za korisnike

support.hr@expekt.com

 

Lijepi pozdrav.

 

....... ja neznam sta napravit . dal se to treba prijaviti na policiji ili?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene više fascinira čemu uplaćivati 300€ na Expekt pored toliko drugih i boljih kladionica s razrađenijom ponudom. U svakom slučaju se nadam da je sve prošlo u redu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...