Jump to content
Tuto

Pronađite na�in da izađete iz sobe

Recommended Posts

papirić ti kaže kako otvoriti desni otvor u zidu..........

a probao sam to , nego ja okoprilike vazda biće, treba doslovno 10 sekundi da se otvori :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a probao sam to , nego ja okoprilike vazda biće, treba doslovno 10 sekundi da se otvori :crossfingers:

drži dok se ne otvori.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

još jedan ključić........onaj sa šiframa, vidim da ima veze za onim pismom GOOD LUCK ........ne kužim sistem, probat ću još malo večeras.....

 

osvijetli good luck sa lampom. pa izmješaj one kodove šta si ih nalazio po sobi prema tom sistemu

Share this post


Link to post
Share on other sites
sta da radim sada imam: tri baterije, inaj crverni nozic, kocku, laser i papir sa sifrom sta sada ???? kako da otvorim ono sa bojama i kakO DA OTVORIM SEF???? IMAM SIFRU 53?????????????????PLS HELP

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta da radim sada imam: tri baterije, inaj crverni nozic, kocku, laser i papir sa sifrom sta sada ???? kako da otvorim ono sa bojama i kakO DA OTVORIM SEF???? IMAM SIFRU 53?????????????????PLS HELP

skoro sve ti piše u prethodnim postovima...........šta te konkretno muči???????

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema..... de u sefu?????ja sam ga otvorio ali nema

sorry........nije u sefu nego u desnom otvoru u zidu................a otvoriš ga tako da držiš pritisnut gumb 10 sekundi, kako ti piše na papiriću kojeg si našao ispod stolice......

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta da radim sa ovim bojama?

sad imaš sve i trebaš probiti tri šifre da dođeš do tri ključića pa mudruj i malo se zabavljaj .............ili stvarno želiš da ti se kaže kako završiti igru.........

 

kralj, jesam li na pravom putu..........tri ključa trebam za otvorit kasu u koferu, vidim ih u tri rupe na zidu.............za prvu šifru je bitna ona naljepnica u koferu, za drugu kocka koju vidim koristeći lampu, a za treću papirić i šifre koje pronalazim po sobi.........

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/th_cool44.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ima problem sa sefom. Imam sifru, ali ne mogu da ga otvorim. Sifra mi je 23R9L3R46L. Isla sam 23 desno, na 9 levo... i tako redom, ali nece da se otvori. Da li posle svakog broja treba nesto da pritisnem ili nesto da uradim da bi se otvorio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...