Jump to content
Sign in to follow this  
tvicenti

22.06.2009. - Expekt freeroll

Recommended Posts

Pozdrav ,

ja imam problema sa softerom Expekta ,ponovo i ne mogu da ga skinem a da idem u komsiluk par sati glupo mi je ...

Privremeno ugasi antvirusni program dok skidaš i instaliraš program. Poslije opet aktiviraj antivirusni program.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj koja navala pa napunili mi PM skroz ovi stranci i neaktivni također stranci(samo naših balkanskih korjena) pa molim dosta slanja!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz ekipa;

 

Evo naišo sam na freeroll na expektu pa me zanima dal se može dobit pass iako sam se tek registrirao;

Da nebi lagao taj freeroll je povod za reg al vidim da ovdje ima dost dobrih rasprava pa se namjeravam aktivno uključit; anyws sretno svima http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_surprised.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz ekipa;

 

Evo naišo sam na freeroll na expektu pa me zanima dal se može dobit pass iako sam se tek registrirao;

Da nebi lagao taj freeroll je povod za reg al vidim da ovdje ima dost dobrih rasprava pa se namjeravam aktivno uključit; anyws sretno svima http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_surprised.gif

Gle iskreno mislim da ne budeš dobio pasword ali ako se aktivno uključiš na forum možeš očekivati pasword za onaj idući turnir za tjedan dana!!! SORRY!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam već 13.

 

Ma bit ce nas! Sve više i više. Eh da, sutra na jednom drugom poker-siteu (ne znam jel smijem poimence) bit će poker battle croatia/estonia, svi koji mogu su dobrodošli. A što se tiče ovog turnira, stvarno je super i trebali bi se potrudit da ga održimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle iskreno mislim da ne budeš dobio pasword ali ako se aktivno uključiš na forum možeš očekivati pasword za onaj idući turnir za tjedan dana!!! SORRY!!!

 

Nea problema; mislio sam pošto je vujo dobio pass - onda zaš ne pitat;

Al da ću se uključit to stoji!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...