Jump to content
Sign in to follow this  
Goran1

Upomoć

Recommended Posts

Molim za pomoć.

Pobrao sam neke viruse i nakon što sam ih obrisao ( s AVG-om ), prilikom startanja windowsa javlja mi da mi nedostaje slijedeće:

windows-system 32-mstage.exe

windows-system 32-msvzape.exe

 

Problem je da ne mogu otvoriti nikakve programe ( osim interneta ) koje imam na kompjuteru.

Da li moram nanovo reinstalirati windowse ( windows xp home edition ) ?

Molim pomoć.

 

 

Unaprijed hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim za pomoć.

Pobrao sam neke viruse i nakon što sam ih obrisao ( s AVG-om ), prilikom startanja windowsa javlja mi da mi nedostaje slijedeće:

windows-system 32-mstage.exe

windows-system 32-msvzape.exe

 

Problem je da ne mogu otvoriti nikakve programe ( osim interneta ) koje imam na kompjuteru.

Da li moram nanovo reinstalirati windowse ( windows xp home edition ) ?

Molim pomoć.

 

 

Unaprijed hvala.

Nisam neki komp expert pa ti je najbolje da se obratiš Tutu, on će ti znat pomoć http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

Ja sam neki dan pobrao neke spywaree pa mi je savjetova ComboFix koji je sve riješia http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na  ovoj stranici ćeš naći sve šta ti je potrebno da se riješiš virusa i gamadi. Skini sa tih stranica ComboFix i SmitFraudFix. Možda ti Combofix riješi problem. Provjereno je jer ja sa njima održavam kompjutere. Ove tvoje dvije datoteke nisu sistemske i bez njih bi trebalo sve raditi kada Combofix odradi svoje.

Javi šta si učinio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je si li sredio komp ili si još u problemima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno mi je žao šta si na forumu, a ne odgovaraš, da li još uvjek imaš ili ne problem sa kompjuterom. Formatiranje diska i nova instalacija OS-a je zadnje šta se radi, kada se iscrpe sve ostale mogućnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je na redu reinstalacija windowsa.

Pokušao sam raznoraznim načinima spasiti što se spasiti da ali.... jednostavno komp ne prepoznaje niti jedan program.

Jedino mogu otvoriti internet i AVG. Ostali programi su mrtvi.

Excel, word, autocad, igrice, DVD,windows media player, combofix ... sve je mrtvo. Ne mogu niti snimati CD-e i DVD-e.

Uglavnom, danas krećem u reinstalaciju pa se javim.

Hvala svima na savjetu. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...