Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

26.07.2009.

Recommended Posts

Ja sam jutros legao u 04:00,a ustao u 05:40!Ne mogu ni nedeljom da spavam a kamoli nekim drugim danom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Pita razredna decu:

-Ko navija za Partizan?

Svi dizu ruku osim malog Perice.

-Pa Perice, za koga ti navijas?

-Za Zvezdu

-Kako to samo ti za Zvezdu?

-Mama i tata mi navijaju za Zvezdu, pa navijam i ja

-Pa Perice nije to dobar razlog, sta da ti je tata narkoman, a mama kurva, sta bi onda?

-Pa onda bi i ja navijao za Partizan!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Pita razredna decu:

-Ko navija za Partizan?

Svi dizu ruku osim malog Perice.

-Pa Perice, za koga ti navijas?

-Za Zvezdu

-Kako to samo ti za Zvezdu?

-Mama i tata mi navijaju za Zvezdu, pa navijam i ja

-Pa Perice nije to dobar razlog, sta da ti je tata narkoman, a mama kurva, sta bi onda?

-Pa onda bi i ja navijao za Partizan!"

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/74tatice_04.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/41superman.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Pita razredna decu:

-Ko navija za Partizan?

Svi dizu ruku osim malog Perice.

-Pa Perice, za koga ti navijas?

-Za Zvezdu

-Kako to samo ti za Zvezdu?

-Mama i tata mi navijaju za Zvezdu, pa navijam i ja

-Pa Perice nije to dobar razlog, sta da ti je tata narkoman, a mama kurva, sta bi onda?

-Pa onda bi i ja navijao za Partizan!"

dobar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jutros legao u 04:00,a ustao u 05:40!Ne mogu ni nedeljom da spavam a kamoli nekim drugim danom!

ala ovaj laze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jutros legao u 04:00,a ustao u 05:40!Ne mogu ni nedeljom da spavam a kamoli nekim drugim danom!

ne zna on kako se gleda na sat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva je situacija sa utakmicom Slaven - Zagreb mozeli se ocekivati pobjeda Slavena, s obzirom na dobar start u evropskom kupu (mada je protivnik bio za treninga ali 8 komada treba dati i na treningu)???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bacač koplja kaže klupskom kolegi:

- Danas se moram jako potruditi, u gledalištu je i moja tašta.

Kolega odgovara:

- Čoveče, to je preko sto metara, teško da ćeš je pogoditi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igraju B i H i Brazil utakmicu i Ronaldinjo sutira slobodan udarac,a Bosanci u zivom zidu se okrenuli prema golu.Golman vice "sta to radite,okrenite se prema lopti", a mujo ce "ma suti bolan,ocemo i mi da vidimo gol".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strijelac vodećeg pogotka s makedonskim Milanom, mladi napadač Slavena Belupa Matija Poredski (20) koji je otvorio visoku europsku pobjedu farmaceuta (8:2), ozlijeđen je u 45. minuti utakmice u sudaru s gostujućim igračem i morao je u svlačionicu.

Nakon liječničkih pregleda u koprivničkoj bolnici utvrđena mu je ozljeda gležnja lijeve noge i Poredski će propustiti nedjeljnu prvoligašku utakmicu sa Zagrebom, te prvi ogled 3. pretkola Europske lige s Tromsom - 30. srpnja u Norveškoj.

Treninzima koprivničkog prvoligaša priključio se njegov bivši igrač Kruno Jambrošić, koji je jednu sezonu igrao za Šibenik, a prošlo prvenstvo za grčkog drugoligaša Keithu i sada je slobodan igrač. Hoće li ga farmaceuti angažirati odlučit će trener Milivoj Bračun.

 

 

Koliko je ovo bitna informacija, hajde vi koji bolje poznajete NHL dajte neke informacije http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije nego što je poveo svoju momčad na gostovanje u prvom kolu nove natjecateljske sezone, trener NK Zagreba, Luka Pavlović, iznio je svoje stavove o protivniku "Oni su za nas ozbiljan protivnik i pravi konkurent za poziciju koja nas zanima, a to je jedno od mjesta što vodi u kvalifikacije za Europsku ligu. Naravno, naš primarni cilj je napraviti pomak u igri." Kad bi Pjesnici napravili taj izvjestan pomak u svojoj igri onda i rezultat ne bi izostao.

 

Iako su Farmaceuti odigrali već četiri natjecateljske utakmice u pretkolima Europske lige, te prije nekoliko dana savladali i Milan Tetovo s velikih 8:2, strateg zagrebačkih bijelih to ne daje preveliku pažnju uoči ove utakmice

"Taj rezultat je izvjestan pokazatelj ali i ne treba biti. Nitko nije bolja momčad od nas, i mi imamo snage i znanja."

 

"Moramo imati pozitivan stav, te u slučaju ranog pogotka ostati mentalno jaki i stabilini. U Koprivnicu idemo po pobjedu, no bili bi zadovoljni i s nerješenim ishodom", završio je strateg Pavlović. Napomenimo da će se sa Vugrinecom pričekati još koje kolo da bi se potpuno oporavio, dok se na zadnjem terningu Grgić požalio na ozljedu te će se nakon pregleda ustanoviti da li će konkurirati za sastav u Koprivnici.

 

POČETNI SASTAV: Škorić - Celjak, Mikulić, Ivanković, Pejić - Jurendić, Šovšić, Parlov, Špičić - Piškor, Krstanović

KLUPA: Herceg, Oršulić, Pavlović, Abdurahimi, Jugović, Kartelo, Novosel

NEDOSTAJU: Vugrinec, Grgić

Share this post


Link to post
Share on other sites

POČETNI SASTAV: Škorić - Celjak, Mikulić, Ivanković, Pejić - Jurendić, Šovšić, Parlov, Špičić - Piškor, Krstanović

KLUPA: Herceg, Oršulić, Pavlović, Abdurahimi, Jugović, Kartelo, Novosel

NEDOSTAJU: Vugrinec, Grgić

 

Ako je suditi ko će kome više faliti mislim da je to u svakom slučaju Vugrinec, ipak je on trebao biti najači igrač na utakmici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...