Jump to content
Sign in to follow this  
tvicenti

31.07.2009.

Recommended Posts

Moram da napisem nesto ,mada ne volim nikave rasprave.Nemojte se zanositi pricama i snovima da se od kocke moze lagodno ziveti.Ja to prevashodno shvatam kao zadovoljstvo .preko 40 godina igram sto sportsku prognozu(1978 sam sa bratom i kolegom imao jedini 13 pogodaka u bivsoj drzavi) sto kladionicu.Pre nekoliko dana sam dobio 1700 e . I nikada necu reci da mogu od toga ziveti. a koliko sam dao za ove godine??

 

Imam komsiju od nekih 30 godina ,zabatalio Fax pri samom kraju i poceo se baviti samo kockom ,sto kladjenjem ,sto ruletom.Pre mesec dana su morali prodati trosobni stan i otici u podstanare ,toliko se zaduzio.Porodica skroz rasturena.Zalosno!!

 

Igrajte koliko imate mogucnostii ni paru preko toga.

 

Nadam se da nisam nikoga uvredio a ako sam nekom pomogao bar malo ,drago mi je.

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

Mudro zboriš...... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri dan....

 

Baš malo gledam filmiće po Slovačkim stranicama, Torcida je stvarno brutalno dobila batina stvarno mi nije jasno zašto?

 

Nigdje se ne vidi na filmićima povod nažalost nekako sumnjam da bi ih razbili tako bez ikakvog povoda!!!

Nije bilo povoda nikakvog, iz prve ruke imam info... okupili se navijači i pošli prema stadionu, cijelo ih vrijeme pratila policija normalno a kod nekog mostića ih sačekao kordon i nije dao im dao dalje prema stadionu.... i tu zablokiralo, međutim kako je to prometno područje radi kolapsa su morali premjestiti navijače pa udri po bubrezima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

opaopa.... pocinje http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif .....

 

 

Grupa B

 

1. Ivančica

2. tvicenti

3. adisbega

4. statisticar

5. m&m

6. micha

7. Sector

8. Zlaja

9. neo13

10. Bet-Club2

 

 

 

ja ispadam tako da vam je jedna briga manje http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri dan....

 

 

 

Nije bilo povoda nikakvog, iz prve ruke imam info... okupili se navijači i pošli prema stadionu, cijelo ih vrijeme pratila policija normalno a kod nekog mostića ih sačekao kordon i nije dao im dao dalje prema stadionu.... i tu zablokiralo, međutim kako je to prometno područje radi kolapsa su morali premjestiti navijače pa udri po bubrezima....

A gle baš čitam malo o tome jer stvarno je ozgledalo brutalno.

 

"Izvanredne mjere naše policije bile su opravdane. Hrvatski su navijači, nakon nekoliko sati provedenih u centru grada, odlučili krenuti prema stadionu i tim putem su razbijali i uništavali sve što im se našlo pri ruci. Budući da je bila ugrožena sigurnost ostalih građana, morali su reagirati i suprotstaviti se navijačima. Agresivnost navijača došla je do izražaja i na željezničkoj stanici kada je ozlijeđeno osam policajaca, a privedeno 120 navijača. Ozlijeđenima je pružena medicinska pomoć."

 

Dok s drgue strane ima i druga priča jednih njihovih novina.

 

Suprotno ovome, slovački Sme piše da je "policija napala grupu od 500 navijača iz Hrvatske i uspjela ih zaustaviti u naumu da uđu na stadion" uz dodatak kako je "desetak Hajdukovih navijača uspjelo ući na stadion, ali policija i zaštitari su ih izveli nakon što su ih uočili".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za Tuto

 

Da li je nagrada od Expekt takmicenja pod bonusom tj. da li kada dobijem nagradu na racun kladionice mora da ispunim uslove bonusa tj. okrenem 3 puta. ili mogu da zatrazim isplatu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan i svima puno sreće danas.

 

 

 

Moram da napisem nesto ,mada ne volim nikave rasprave.Nemojte se zanositi pricama i snovima da se od kocke moze lagodno ziveti.Ja to prevashodno shvatam kao zadovoljstvo .preko 40 godina igram sto sportsku prognozu(1978 sam sa bratom i kolegom imao jedini 13 pogodaka u bivsoj drzavi) sto kladionicu.Pre nekoliko dana sam dobio 1700 e . I nikada necu reci da mogu od toga ziveti. a koliko sam dao za ove godine??

 

Imam komsiju od nekih 30 godina ,zabatalio Fax pri samom kraju i poceo se baviti samo kockom ,sto kladjenjem ,sto ruletom.Pre mesec dana su morali prodati trosobni stan i otici u podstanare ,toliko se zaduzio.Porodica skroz rasturena.Zalosno!!

 

Igrajte koliko imate mogucnostii ni paru preko toga.

 

Nadam se da nisam nikoga uvredio a ako sam nekom pomogao bar malo ,drago mi je.

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

A sa ovim se potpuno slažem. I ja ću biti ovako mudar kad dođem u PERKANOVE godine. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za Tuto

 

Da li je nagrada od Expekt takmicenja pod bonusom tj. da li kada dobijem nagradu na racun kladionice mora da ispunim uslove bonusa tj. okrenem 3 puta. ili mogu da zatrazim isplatu?

bonus je, i to 5x 1,5 i više

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za Tuto

Sve ti je za sada odgovoreno, ali ima toga još (samo dio):

 

- Expekt.com zadržava pravo odbijanja isplate bonusa ukoliko smatra da je promotivna akcija i/ili bonus na prvu uplatu zloupotrebljen i/ili uvjeti promotivne akcije nisu ispunjeni i/ili su uočeni nepoželjni oblici igranja u kladionici. Odluka Expekt.com a u tom je slučaju konačna. 

 

- Expekt.com zadržava pravo, u potpunoj diskreciji, povrata vrijednosi bonusa i/ili zaključiti oklade uz točne koeficijente i/ili poništiti besplaatne oklade i/ili poništiti bilo koju okladu uplaćenu bonus sredstvima ukoliko primjeti da oklada i/ili više oklada uplaćene od strane korisnika ili skupine korisnika korisniku jamči zaradu bez obzira na ishod susreta. Napomena: oklade uplaćene na ovaj način ne uzimaju se u obzir za ispunjavanje uvjeta bonusa.

 

Stoga, mudro bi bilo sve pročitati na njihovim stranicama, da ne bi bilo, 'krivo mi rekli ili nisam znao'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ti je za sada odgovoreno, ali ima toga još (samo dio):

 

- Expekt.com zadržava pravo odbijanja isplate bonusa ukoliko smatra da je promotivna akcija i/ili bonus na prvu uplatu zloupotrebljen i/ili uvjeti promotivne akcije nisu ispunjeni i/ili su uočeni nepoželjni oblici igranja u kladionici. Odluka Expekt.com a u tom je slučaju konačna. 

 

- Expekt.com zadržava pravo, u potpunoj diskreciji, povrata vrijednosi bonusa i/ili zaključiti oklade uz točne koeficijente i/ili poništiti besplaatne oklade i/ili poništiti bilo koju okladu uplaćenu bonus sredstvima ukoliko primjeti da oklada i/ili više oklada uplaćene od strane korisnika ili skupine korisnika korisniku jamči zaradu bez obzira na ishod susreta. Napomena: oklade uplaćene na ovaj način ne uzimaju se u obzir za ispunjavanje uvjeta bonusa.

 

Stoga, mudro bi bilo sve pročitati na njihovim stranicama, da ne bi bilo, 'krivo mi rekli ili nisam znao'.

samo da dodam ,da sa postenom igrom sa nase strane nema nikakvih problema oko ev.isplata.ja sam u zadnjih 2 godine nekoliko puta ispunjavao uslove za dizanje bonusa i u roku nedelju dana ,pare su mi legle u banku u Srbiju.Pre par meseci sam uplatio 10e preko VISA i sada je isplata pojednostavljena za 2-4 dana.Mogu i to da dodam da sam prvi put pozurio pa nisam ispunio bonus ,a zatrazio isplatu.oni su me samo opomenuli da sam pogresio a mogli su mi ukinuti bonus,bar tako pise u pravilu.

Sto kaze kolega Tuto ,samo dobro procitajte pravila.

srecno

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...