Jump to content
Sign in to follow this  
tvicenti

31.07.2009.

Recommended Posts

Nastavljam gatanje od sinoć, kod mene su karte triestine, domaći fažol, grah, visak i tjedna ponuda iz lokalne kladionice pa ako ima koga neka slobodno pita. Cijena je mukte, ja vam mogu odgovorit sve kao ovi na 6,80 kuna/minuti. Ako ima koja domaćica ili starija gospođa na forumu odgovaram i na pitanja o ljubavi, financijama, zapošljavanjima po državnim poduzećima. Iskoristite priliku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošao viskom preko ponude i trebalo bi biti pažljiv na sljedeće utakmice:

-Hajduk-Zadar

- Groningen-Ajax

-Saturn-Zenit

-Cibalija-Slaven Belupo

 

Na Hajduk i Cibaliju mi je pola fažola palo sa stola pa bi tu moglo biti nešto izostanaka. Na Saturn su mi se otvorile sedmina i trica dinari, tu bi mogla proradit lovica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da kolega "hgfdfhf" ima password za turnir na expektu Sportfogadas.

 

Valjda će nam dati šifru??

 

Nadam se!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastavljam gatanje od sinoć, kod mene su karte triestine, domaći fažol, grah, visak i tjedna ponuda iz lokalne kladionice pa ako ima koga neka slobodno pita.

Bio bih zahvalan da pogledaš malo na noćašnju MLB ponudu prije nego ja istražim i postavim svoje prijedloge. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/tzare.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bih zahvalan da pogledaš malo na noćašnju MLB ponudu prije nego ja istražim i postavim svoje prijedloge. :tzare:

Evo ovako, nemam to na papiru pa sam provao na monitoru sa viskom i pokazuje mi da treba igrat na:Detroit RL, Pittsburgh, Colorado RL, Tampa RL,Milvoki RL a na St.Luis sam zamalo iskopao oko. Provjerio fažolom i sve je nešto nabijeno skupa, znači under i Houston ML. Ostalo se može igrat bilo šta, pola će se pogodit, pola neće.

Idemo dalje, linija je otvorena, miješam karte kažite stop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li su Slovaci razvalili Torcidu ili turiste s kartama?  :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stop.

Gospođo, vi ste gotovi, dobili ste odgovor na pitanje, jedino ako imate još nešto pitajte.

Idemo dalje, postavite pitanje i recite stop, ljubav, financije, kladionica, porezi...

 

m&m pogodila svoj par, još jedan i odu postovi, nagrade sve u 3pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li su Slovaci razvalili Torcidu ili turiste s kartama?  :tzare:

Pa Tuto, kako možeš, pa ima male dice koja ovo čitaju, stari šporkaćunu ostavi to za iza ponoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Tuto, kako možeš, pa ima male dice koja ovo čitaju, stari šporkaćunu ostavi to za iza ponoći.

Skužajte, šjor Gatalin, omaklo mi se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li koja gospođa da pita nešto o penzijama, standardu(ne iz Liege-a), oće li joj se unuci zaposlit na željeznici...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...