Jump to content
Sign in to follow this  
tvicenti

31.07.2009.

Recommended Posts

dobra ti ta Tuto :-) 

dajte mi neki srednjeg roda koji ce mi donijeti novac :-)

Pogledaj na Expekt.com natjecanje. Najprije tablicu da vidiš od kojeg natjecatelja ćeš uzeti par. Za ostalo prati razvoj događaja na forumu.

Da znam srednjorodni par koji donosi zaradu podijelio bih već sa ostalima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da napisem nesto ,mada ne volim nikave rasprave.Nemojte se zanositi pricama i snovima da se od kocke moze lagodno ziveti.Ja to prevashodno shvatam kao zadovoljstvo .preko 40 godina igram sto sportsku prognozu(1978 sam sa bratom i kolegom imao jedini 13 pogodaka u bivsoj drzavi) sto kladionicu.Pre nekoliko dana sam dobio 1700 e . I nikada necu reci da mogu od toga ziveti. a koliko sam dao za ove godine??

 

Imam komsiju od nekih 30 godina ,zabatalio Fax pri samom kraju i poceo se baviti samo kockom ,sto kladjenjem ,sto ruletom.Pre mesec dana su morali prodati trosobni stan i otici u podstanare ,toliko se zaduzio.Porodica skroz rasturena.Zalosno!!

 

Igrajte koliko imate mogucnostii ni paru preko toga.

 

Nadam se da nisam nikoga uvredio a ako sam nekom pomogao bar malo ,drago mi je.

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Ma, apsolutno sve je u redu. Kao što prethodno napisah, samo razmenjujemo iskustva, bez rasprave i prepucavanja, u protivnom ćutim kao zaliven...

 

Moje knjigovodstvo koje sam vodim kaže u paru koliko sam uložio a koliko prihodovao...

 

Jedna od mojih zakonitosti u klađenju glasi: "NIKADA ne uloži kuću, kola i familiju!". Uostalom, granica u svakom pogledu je suština moje igre...

 

Kako igrati, godinama sam uglavnom preko ovog interneta učio iz iskustava onih koji su se predtavljali kao dobri tipsteri, a nešto manje preko svojih i tuđih grešaka ...Kladim se od 26.10.2000., od marta 2004. malo ozbiljnije, sada to izgleda mnogo ozbiljnije nego i u tom martu 2004. Pa, vidite...Ništa preko noći...Mogu da se pohvalim da nikome ne dugujem, kuću nisam kupio, ali sve račune redovno izmirujem, lagodno popijem kafu-dve i nisam morao kod raznih "gazdi" da radim svakakve poslove po pola dana za 100EUR. Inače, zapošljen sam, dva ispita do kraja fakulteta...Daleko od idealnog, ali napredujem milimetar po milimetar…

Share this post


Link to post
Share on other sites

VfB Lübeck - FSV Mainz

dobio sam jednu informaciju da mainzu nedostaje 15 igraca,e sad nije da vas tjeram da igrate i ulazete kucu i jedan bubreg http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif ali eto isplati se za nekakvu sicu

 

Jednom sam uložio jedan bubreg na kvotu 3, sad imam dva bubrega viška... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...