Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

18.08.2009

Recommended Posts

Ne treba nista da se uplati na expekt!Ja sam podigao bez da uplatim ali sam prevrtio 250 puta bonus mozda i vise :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne može se izvršiti isplata ukoliko se nije izvršila uplata, jer je to dvoje uzajamno vezano. Šta će slati isplatu sami sebi? Probao sam ja tražiti isplatu bonus nagrada, ali prije uplate nisu niti trepnuli. Možda ti znaš neko način na koji se uplata može zaobići?

 

Pošto sam pročitao da se vodila polemika oko ovog dizanja novca od bonusa koji je konačan zaključak??

 

Da li se mora imati izvršena uplata da bi se mogao podići novac od bonusa??

i još jedno pitanje

Ako je ovo prvo potvrdno da li se može sa nagradom igrati dok se ne izvrši uplata i tek tada preuzeti novac??

 

Kao prvo da bi digao novce s neke online klade MORAŠ obavezno nešto uplatiti(pravilo svih kuća), a kao drugo imaš rok od mjesec dana da obrneš taj bonus a poslije se ti možeš igrati s tim koliko god hočeš!!!

\pozdrav prvo svima pa ako mogu da pomognem svojim iskustvom i onim sto sam radio po pojedinim online kladionicama:

 

Unibet je cini mi se jedina koja dobijeni bonus ne tretira kao neki uslov za obrtanje ,vec mozes odmah podici.Ja sam tek posle nekoliko podizanja prvi put uplatio prewko VISA ,no i dalje me isplacuju na bankovni racun.

 

Bwin ,ne moras imati uplatu ,ali bonus se mora odredjeni put uloziti i posle podici.Meni su uplatili dva puta na devizni racun u banci(oko 7 dana traje).Da napomenem da u ovoj kladionici jos nijednom nisam uplatio direktno.

 

Expekt, isto kao i Bwin ,vazi ,samo sam tamo naknadno uplatio 10e preko VISA i sad je isplata ubrzana posto mi isplacuju na nju.

 

Sportingbet imam uplate i isplate preko VISA i nije bilo problema.Ovde bonusa nisam nikad dobio.

 

Betsson ,imao sam skoro isplatu (preko 1000 e) a jos nisam ni 1 euro uplatio.Isplata je isla preko Deviznog racuna.Planiram da ovih dana tamo uplatim 10e preko VISA da ubrzam isplatu.

 

Imam jos para na Gamebookers, jetbull,ali nisam imao isplata.

 

Ako sam nekom pomogao bice mi drago.

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večer..jel bilo kakvih dobitaka?

Čekam Haasa i MLB. Sve je noćas. Sutra ću biti pametniji (bogatiji). :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas malo hrabrijima lijep dan za uzeti novčiće....svi favoriti proalaze, a koeficijenti više nego dobri

Istina...zato bi sutra moglo biti obrnuto! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jesam papčina najveća na svijetu, razmišljam između 16.70 ili 6.70 i normalno ja na manje!

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...