Jump to content
Sign in to follow this  
kralj

26.08.2009.

Recommended Posts

ljudi pomagajte,imam jedan problem a nisam bas expert za ove stvari:

 

 

ovako posto sam ja laik za kompjutere kao i za mnoge druge stvari da mi neko objasni:

 

zadnjih nekoliko dana kad palim ujutru laptop pocne jako da zuji ventilator ,a prije se nije ovako glasno cuo,i tako iz dana u dan kad ga palim

 

ali evo danas non-stop zuji pa me nervira,ako ima neko nekakav pametan prijedlog a da nije tesko da se uradi kao sto sam vec rekao duduk sam za kompjutere.

rastavio sam laptop i usisao oko ventilatora ali i dalje zuji i opasno me nervira

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi pomagajte,imam jedan problem a nisam bas expert za ove stvari:

 

 

ovako posto sam ja laik za kompjutere kao i za mnoge druge stvari da mi neko objasni:

 

zadnjih nekoliko dana kad palim ujutru laptop pocne jako da zuji ventilator ,a prije se nije ovako glasno cuo,i tako iz dana u dan kad ga palim

 

ali evo danas non-stop zuji pa me nervira,ako ima neko nekakav pametan prijedlog a da nije tesko da se uradi kao sto sam vec rekao duduk sam za kompjutere.

rastavio sam laptop i usisao oko ventilatora ali i dalje zuji i opasno me nervira

pogledaj da li su ti neki programi u pozadini otvoreni koji konstantno pokrecu procesor , ali prije svega uradi skeniranje na viruse

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi pomagajte,imam jedan problem a nisam bas expert za ove stvari:

ali evo danas non-stop zuji pa me nervira,ako ima neko nekakav pametan prijedlog a da nije tesko da se uradi kao sto sam vec rekao duduk sam za kompjutere. rastavio sam laptop i usisao oko ventilatora ali i dalje zuji i opasno me nervira

Možda zuje ležajevi ventilatora. Jest da su mali, ali znaju prozujati. Probaj ga zavrtjeti na način da pušeš u krilca. Ako zuji uzrok ti piše. Ukoliko on ne zuji, možda ti koja žica dira ventilator, pa nastaje zujanje. Ako je problem u ventilatoru, možda je najbolje uzeti novi.

Javi kako napreduje rješavanje zujanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi pomagajte,imam jedan problem a nisam bas expert za ove stvari:

 

 

ovako posto sam ja laik za kompjutere kao i za mnoge druge stvari da mi neko objasni:

 

zadnjih nekoliko dana kad palim ujutru laptop pocne jako da zuji ventilator ,a prije se nije ovako glasno cuo,i tako iz dana u dan kad ga palim

 

ali evo danas non-stop zuji pa me nervira,ako ima neko nekakav pametan prijedlog a da nije tesko da se uradi kao sto sam vec rekao duduk sam za kompjutere.

rastavio sam laptop i usisao oko ventilatora ali i dalje zuji i opasno me nervira

He he, a gde si ti leba mu soli http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/80yahoo.gif

 

Kao sto rece Tuto, to mogu i jesi lezajevii ventilatora, tj elektromotora, da je zica neka i da kaci propeler mala je verovatnoca za to. Posle izvesnog vremena, svaki elektromotor ce pre ili kasnije poceti da struze, a to se dogodi vremenom zbog trenja , pregrevanja lezajeva i prasine koja ulazi tu. Ona naime isusuje dodatno slojeve ulja i masti sa kojima se oni podmazuju i dolazi do habanja. e sta ti mozes da uradis: ako moze najbolje zameniti novim, ako ces da se bakces tim, onda ga otvori podmazi uljem i zatvori. .. ako ne moze da se otvoru onda mu sipaj ulja sa strane u procep i razradjuj rukom pre nego sto ga stavis.

Ja sam licno za prvu varijantu, zamena novog. e sad, sto rece neko, moze da bude i zbog prevelikog broja obrtaja, ali tu mogucnost pomalo iskljucujem, u stvari ne znam, da li ti se pali odmah cim ga ukljucis, onda je naravno kvar mehanicke prirode, ali ako se pali tek kad startujes Windows onda moze da bude nesto drugo.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlog:

 

Blackpool - Wigan tip 1X @1.80, TR 1:1@6.50

1-0 na samom pocetku,samo da ne bude na kraju 1-2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji car Dudu, kakvo simuliranje pa lik je zvijer. Ono je stvarno na prvi pogled izgledalo ko čisti penal, dok iz drugog kuta se vidi da tu nema ama baš nikakvog kontakta sa golmanom.

 

Ali nema veze važno da Arsenal vodi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan narode

Znali neko na koji nacin da uplatim na neku on line kladionicu iz Bosne (samo da nije onaj transfer podvucen zutim)

Najbolje odeš u Reiffaisen banku i zatražiš debitnu visa electron karticu, to je kartica na koju uplatiš željeni iznos i bez problema ga prebacis na online kladu... nema  mogućnosti odlaska u minus,,,, koliko imas toliko mozes uplatiti

 

Koji car Dudu, kakvo simuliranje pa lik je zvijer. Ono je stvarno na prvi pogled izgledalo ko čisti penal, dok iz drugog kuta se vidi da tu nema ama baš nikakvog kontakta sa golmanom.

 

Ali nema veze važno da Arsenal vodi!!!

šupak  http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/80yahoo.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji car Dudu, kakvo simuliranje pa lik je zvijer. Ono je stvarno na prvi pogled izgledalo ko čisti penal, dok iz drugog kuta se vidi da tu nema ama baš nikakvog kontakta sa golmanom.

 

Ali nema veze važno da Arsenal vodi!!!

Car, najveći.Još ga i realizira za ukupni dojam. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/80yahoo.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...