Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

29.09.2009.

Recommended Posts

ajd da mi neko kaze... jel moram stavit 30 postova i za hazarder? prijavio sam se ali nisam stavio ni jedan par...

 

Ja mislim da DA. I ja sam se prijavio za septembarski BWinH2H, nisam odigrao niti jedan duel, ali mi stoji obaveza od 30 postova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da DA. I ja sam se prijavio za septembarski BWinH2H, nisam odigrao niti jedan duel, ali mi stoji obaveza od 30 postova.

pa da. stoji ti obaveza ali ako se ne takmicis ne moras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da DA. I ja sam se prijavio za septembarski BWinH2H, nisam odigrao niti jedan duel, ali mi stoji obaveza od 30 postova.

Ljudi pa jednostavno vam je to provjeriti samo uđite tamo u tablicu gdje ste vrlo vjerovatno u vrhu i tamo vam piše broj postova s koliko ste počeli mjesec + broj postova koji morate na raviti do kraja mjeseca.

 

To dvoje zbrojite i viditi koliko ih morate još napraviti ako vam fali!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da DA. I ja sam se prijavio za septembarski BWinH2H, nisam odigrao niti jedan duel, ali mi stoji obaveza od 30 postova.

Razlika je u natjecanjima.

Ti si se prijavio i ušao u ždrijebanje i postavljen si bio u grupu C. Trebao si javiti na PM prije izvlačenja i postavljanja parova da odustaješ i obaveze od 30 postova ne bi bilo. Ti si mogao igrati ne za nagradu već za 'userbar' kako piše u pravilima, a što nisi, to je 'drugi par rukava'. Dakle, obaveza od 30 postova za to natjecanje ostaje.

 

Lijep pozdrav.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se više podiže prašine u rumunjskim medijima kako se bliži susret 2. kola Europske lige između rumunjskog Temišvara i zagrebačkog Dinama. Tako je danas u listu "Ziua" izašao test naslova "Uzbuna u Banatu", gdje se upozorava na moguće nerede i sukobe navijačkih skupina Srbije i Hrvatske.

 

Naime, kako se objašnjava u tekstu i hrvatska i rumunjska javnost, zajedno s medijima, proglasili su dvoboj u četvrtak susretom visokog rizika, izražavajući zabrinutost zbog velikog broja Srba koji živi u gradiću Bega pokraj Temišvara.

 

Ističe se kako postoji realna mogućnost da tamošnji navijači Crvene Zvezde i Partizana zajednički napadnu hrvatske navijače, posebice one koji su se na daleki put odlučili ići osobnim autima, slijedom čega su laka meta za cestovne sačekuše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ističe se kako postoji realna mogućnost da tamošnji navijači Crvene Zvezde i Partizana zajednički napadnu hrvatske navijače, posebice one koji su se na daleki put odlučili ići osobnim autima, slijedom čega su laka meta za cestovne sačekuše.

Neka idu kroz Mađarsku, pa će sigurno stići kamo su se uputili, jedino ako ti 'navijači' nemaju neke druge namjere pa krenu 'grlom u jagode'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka idu kroz Mađarsku, pa će sigurno stići kamo su se uputili, jedino ako ti 'navijači' nemaju neke druge namjere pa krenu 'grlom u jagode'.

A normalno da će se negdje susreti samo je pitanje gdje, i da li će policija stići intervenirati jer ne bu dobro!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan dobri ljudi! Nek vam je sa srećom danas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi jel igra neko od vas onaj fantasy na b92? da napravimo neku ligu mi sa bet-cluba

Ja sam se samo prijavio, ali nemam vremena za igru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večerašnja LP je toliko realna po procjenama prognozera na favorite, da sam mišljenja da će većina susreta završiti sa egzotičnim (neočekivanim) rezultatima (tipovima). http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Potpuno se slažem sa tobom. Čak mislim da će sa tim egzotičnim ( neočekivanim) rezultatima (tipovima) krenuti već sa prvom utakmicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...