Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

14.10.2009.

Recommended Posts

Ukrajina povela a Kazahstanci odmah izjednacili!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukrajina povela a Kazahstanci odmah izjednacili!!!!

Da dobro ajde ipak smo 20 minuta bili u kvalifikacijama!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko bi reko čuda da se dese...

 

teško!

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad će Andora stisnuti Ukrajince, uvalit im 5 komada i eto Hrvatske u dodatnim kvalifikacijama.

Trenutno je 88 minuta i još ima vremena za preokret. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada kad je ostalo još samo malo šanse ( Andora mora dati 6 komada u 1-2 minute ) , možda je i bolje da ne idemo na SP. Barem ćemo na miru gledati tekme, bez prevelikog opterećenja. Nećemo se uzbuđivati i mučiti hoćemo li proči 1. krug ili nećemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada kad je ostalo još samo malo šanse ( Andora mora dati 6 komada u 1-2 minute ) , možda je i bolje da ne idemo na SP. Barem ćemo na miru gledati tekme, bez prevelikog opterećenja. Nećemo se uzbuđivati i mučiti hoćemo li proči 1. krug ili nećemo.

To je duh.. tako treba, u svemu pronać nešto pozitivno... je da je malo ironično al opet... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Točno deset godina i jedan dan nismo znali za ovaj osjećaj. Na šest od mogućih sedam velikih natjecanja viorio se hrvatski barjak i toliko smo se razmazili da smo povjerovali da smo pretplaćeni na blještave scene. I onda nam se dogodi "debakl". "Sramota". "Katastrofa". Po prvi put nismo otišli na Svjetsko prvenstvo...

 

Pročitajte još jednom posljednju rečenicu uvoda. Po prvi put nismo otišli na Svjetsko prvenstvo. A nismo ni Brazil, ni Njemačka, ni Španjolska.

 

dio teksta.. Bernarda Jurišića sa Sportneta.

 

Srušilo se sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada kad je ostalo još samo malo šanse ( Andora mora dati 6 komada u 1-2 minute ) , možda je i bolje da ne idemo na SP. Barem ćemo na miru gledati tekme, bez prevelikog opterećenja. Nećemo se uzbuđivati i mučiti hoćemo li proči 1. krug ili nećemo.

Tako je ionako ce se na kraju tog prvenstva gledati samo ko je pobjednik!! Ovo ostalo se brzo zaboravlja...

 

Sve u svemu toliko o reprezetativnim uzbuđenjima sljedecih cca 365 dana!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je duh.. tako treba, u svemu pronać nešto pozitivno... je da je malo ironično al opet... ;-)

Gledaj, ja sam malo razočaran što nećemo vidjeti ( osim na TV-u kad će recimo igrati SAD- Japan ) slijedeće SP ali to je naša realnost. Bahatost i stil lako ćemo , nam se odbio o glavu.

Pijanstvo, svađe.... sve to nas je skupo koštalo. Na kraju ćemo proći kao Srbija u košarci ( nakon osvajanja SP-a, Olimpijskih igara... )... katastrofa. No oni su se nakon par godina vratili a da li ćemo se mi vratiti?

Mi smo malo previše poletjeli i dogodio se pad. Ako će netko naučiti na tim greškama- super a ako ne - bit će i dalje katstrofa.

Ubuduće moramo biti sretni ako se uopće plasiramo na neko veliko natjecanje a ne kao do sada glumatati da smo ponajbolja svjetska ekipa.

Pa nas ima manje od 5 mil. a htjeli bi biti svjetski prvaci u svim sportovima... Ne ide to samo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledaj, ja sam malo razočaran što nećemo vidjeti ( osim na TV-u kad će recimo igrati SAD- Japan ) slijedeće SP ali to je naša realnost. Bahatost i stil lako ćemo , nam se odbio o glavu.

Pijanstvo, svađe.... sve to nas je skupo koštalo. Na kraju ćemo proći kao Srbija u košarci ( nakon osvajanja SP-a, Olimpijskih igara... )... katastrofa. No oni su se nakon par godina vratili a da li ćemo se mi vratiti?

Mi smo malo previše poletjeli i dogodio se pad. Ako će netko naučiti na tim greškama- super a ako ne - bit će i dalje katstrofa.

Ubuduće moramo biti sretni ako se uopće plasiramo na neko veliko natjecanje a ne kao do sada glumatati da smo ponajbolja svjetska ekipa.

Pa nas ima manje od 5 mil. a htjeli bi biti svjetski prvaci u svim sportovima... Ne ide to samo tako.

Sve stoji.. i slažem se s napisanim.. tko visoko leti..nisko pada.

Kad pogledaš cijele kvalifikacije kako se igralo nismo ni zaslužili proći..

 

A ruku na srce.. tko bi od nas potegnuo za Afriku na SP, lovu za taj gušt i luksuz barem ja, nemam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve koji misliju kladiti Poljska - Slovačka!!

 

Vrijeme : snijeg 10 cm na igralištu,još sniježi....

 

To znači,da bi to morao biti UNDER 2,5 i .......

 

Kako pada snijeg nisam mogao vjerovati što sam vidio na TV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve koji misliju kladiti Poljska - Slovačka!!

 

Vrijeme : snijeg 10 cm na igralištu,još sniježi....

 

To znači,da bi to morao biti UNDER 2,5 i .......

 

Kako pada snijeg nisam mogao vjerovati što sam vidio na TV

Bit će proklizavanja i krumpira... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bit će proklizavanja i krumpira... :uredu:

 

Tako su proklizali,da su Poljaci dali AUTOGOL!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...