Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

14.10.2009.

Recommended Posts

Dobro jutro ekipica!

 

Uspješan dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da ti sad odgovorim jer znam zasto stitis tutu a verovatno vidis da nije u pravu.ovako nesto slicno mi se dogodilo pre dva meseca takodje u hazarderu pa se nisam bunio i na kraju bio treci a tuto prvi, a sad opet umesto danas da sam prvi ja pogadjaj ko je. tuto.

hocu fer igru. ja nisam nista varao da bi mi se pogodjeni parovi odbijali. ajde da ja budem i sudija i ucesnik.

hmm a sto se prve recenice tice,,, u istom tom natjecanju pre dva meseca poredak za nagrade je bio sledeci 1.tuto 2.liliputanac 3.delpjero 4.m&m a sad neznam zasto liliputanac nije dobio nagradu

nego je dobio m&m.

pod uslovom da je liliputanac diskvalifikovan verovatno bi delpjero trebao dobiti nagradu za drugo mesto a dobio je za trece a m&m ga je malo preskocio-la.ne bunim se ni sad nego kao sto rekoh hocu fer igru

Da ne budem vulgaran, rekao bih ti nešto što papir ne trpi na ovo izneseno.

1. liliputanac nije preskočen već je dobio svoju nagradu.

2. delpjero je dobio nagradu koju je zaslužio.

3. m&m je dobila mojih 10€ naknade za vođenje natjecanja jer sam ja osvojio nagradu, pa nisam mogao dobiti i nagradu i naknadu.

4. Kada već po nekom pljuješ i osuđuješ ga za nepoštenje, onda to čini sa stilom i činjenicama.

5. Zar natjecanje nije fer? Zar zbog tvog neznananja pojedinih činjenica i nekulture u ophođenju smatraš da nije fer?

6. Pročitaj točku 3. nekolio puta pa da ti bude jasno kako je m&m došla do nagrade kao četvrta.

7. Što se tiče pravila o njima je sve rečeno.

 

Lijep pozdrav.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro,

Mislim da je red da se tema i to veoma neprijatna,od juce okonca.

Ako mislis da si u pravu i drzis se toga i pored toga sto ti bar 10 ljudi kaze da nisi u pravu .ja bi na tvom mestu bar malo razmislio.

Tuto nije nepogesiv ali ja znam da kad god sam video neku gresku ja mu posaljem PM i on je uvek ispravio.

Nemojte da kvarimo odnose na forumu zbog sitnica.

Pozdrav svima i srecno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro,

Mislim da je red da se tema i to veoma neprijatna,od juce okonca.

Ako mislis da si u pravu i drzis se toga i pored toga sto ti bar 10 ljudi kaze da nisi u pravu .ja bi na tvom mestu bar malo razmislio.

Tuto nije nepogesiv ali ja znam da kad god sam video neku gresku ja mu posaljem PM i on je uvek ispravio.

Nemojte da kvarimo odnose na forumu zbog sitnica.

Pozdrav svima i srecno !

Bet-Club je zakon!

 

Dobar dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dan odluke http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

Zahvaljujući izuzetno dobroj formi i pobjedničkom nizu, uzevši u obzir činjenicu da se igra na dvije tisuće metara nadmorske visine i mnogo kvalitetnijim igračima koji igraju u najvećim klubovima Andorske prve lige, te činjenicu da je Bog uvijek uz nas Hrvate, moj prijedlog za danas je:

 

Andorra v Ukraine 1 @ 51.00. BET365

 

Sigurno ko pećnica od iverice :nije:

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dan odluke http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

Zahvaljujući izuzetno dobroj formi i pobjedničkom nizu, uzevši u obzir činjenicu da se igra na dvije tisuće metara nadmorske visine i mnogo kvalitetnijim igračima koji igraju u najvećim klubovima Andorske prve lige, te činjenicu da je Bog uvijek uz nas Hrvate, moj prijedlog za danas je:

 

Andorra v Ukraine 1 @ 51.00. BET365

 

Sigurno ko pećnica od iverice http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif

fix dana, samo gledam gdje je veca kvota pa da igram :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za one koji žive na rubu i vole riskirat neka odigraju x2 :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...