Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

24.10.2009.

Recommended Posts

ee tu moraju biti i produzeci makar dva puta po 15 minuta (spavanje poslije rostilja)

kod mene bude i spavanje pored rostilja :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadaj se da na baseballu neće biti 10 runova jer tipujem over

hehhe neka si ti stigao hehe

 

a sto se tice runova ja znam jednog heheh vejn runija a ti nadji ostale ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli su...

 

Ja to videh od nekog Slovenca na jednom drugom forumu (koji nije platio pa ga neću reklamirati :nije: ), ali kao što rekoh takve utakmice uglavnom zaobilazim...

Ja ću pisati kako je sa Interblockom....

NK Interblock je u teškoj finančnoj situaciji jer su se odlučili,da na čak 11 igrača Interblocka više ne računaju (Rakovič,Brezić, Gerič, Jelečevič, Grabus, Jukan, Kokot, NTame, Milenković, Mišura, Skubica) osim ako se slažu sa 30-40% manje plaće,premije......Nijedan od tih igrača danas protiv Drave nisu igrali pa su ćak pobijedili sa 2-1 i tu je bilo puno dileme u kladionici.....

 

Da je ovdje još veći užas zbog NK Drava koji imaju ćak 2.000.000 EUR duga,a danas je odstupio predsjednik tako,da tamo rade sami neki amateri......

 

Najveći užas je baš u našem gradu gdje je ovdje malo more biznismena ali politika se ovdje umeša u naš naomiljeni klub Mura.....Svakako cijela Europa zna,da Mura više ne igra u 1.ligi,ali cijela Slovenija čeka baš našu Muru.....a danas sam u lokalnim novinama pročitao,da će Mura odstupiti od 2.lige zbog 50.000 EUR dugova....

 

I onda budi sretan u Murskoj Soboti gdje od 24000 stanovnika ima čak polovinu iz ex-YU (bez Slovence)......a onda znate što donose Srbi,Bosanci,Hrvati (posebno Dlmatinci,Šiptari......)

Pravi biznismeni su.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan izgledan za sutra:

Liga prvakinja Laipzig - Podravka 1 ( 1,40 )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, danas je bilo najbolje preskociti "dojave" i "infoe".

 

Kao i uvek! Lepše je osloniti se na nešto poznato; npr. Chelsea 5:0...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I šečer na kraju - pobjeda Cedevite. :nije:

 

Misliš: jagoda na tortu!!! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću pisati kako je sa Interblockom....

NK Interblock je u teškoj finančnoj situaciji jer su se odlučili,da na čak 11 igrača Interblocka više ne računaju (Rakovič,Brezić, Gerič, Jelečevič, Grabus, Jukan, Kokot, NTame, Milenković, Mišura, Skubica) osim ako se slažu sa 30-40% manje plaće,premije......Nijedan od tih igrača danas protiv Drave nisu igrali pa su ćak pobijedili sa 2-1 i tu je bilo puno dileme u kladionici.....

 

Da je ovdje još veći užas zbog NK Drava koji imaju ćak 2.000.000 EUR duga,a danas je odstupio predsjednik tako,da tamo rade sami neki amateri......

 

Najveći užas je baš u našem gradu gdje je ovdje malo more biznismena ali politika se ovdje umeša u naš naomiljeni klub Mura.....Svakako cijela Europa zna,da Mura više ne igra u 1.ligi,ali cijela Slovenija čeka baš našu Muru.....a danas sam u lokalnim novinama pročitao,da će Mura odstupiti od 2.lige zbog 50.000 EUR dugova....

 

I onda budi sretan u Murskoj Soboti gdje od 24000 stanovnika ima čak polovinu iz ex-YU (bez Slovence)......a onda znate što donose Srbi,Bosanci,Hrvati (posebno Dlmatinci,Šiptari......)

Pravi biznismeni su.....

 

Uh, pa ovamo i nije toliko loše... :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...