Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

31.10.2009

Recommended Posts

Laku noc svima :nije: i da malo otvorim kafanu za ranoranioce :nije:

A da danas moram biti cijeli dan ovdje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuvari sa i bez licence, noćobdije, špijuni, paćenici od insomnije, 3. smjeno, aparati u službi države, sitni šverceri, lopovi i ostali građani, ugodna noć i dan koji se rađa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro ekipica!

 

Uspješan dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego da budem prvi koji će čestitati Goranu1 na 1. mjestu na H2H natjecanju po "drugi" put za redom!!!

 

:nije:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif :nije:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_wink.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

Hvala. To je tako... kad te krene onda te krene. Godinama ništa a onda 2 mjeseca za redom.

 

Bravo za tebe i El-Maestra. Jedini ste jućer uspjeli pogoditi u H2H.

Gledao sam jućerašnje rezultate i mogu, za sebe , reći da je bila katastrofa. Shelbourne, Standard, Porto, Detroit....

No, danas u nove pobjede ( a ja naravno idem po 1. mjesto u Expektu ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze li mi neko objasniti kako ide onaj wager kod expekt bonusa

 

koliko sam ja skontao ako je bonus 50 treba uplatiti x5, znaci ukupno moram uplatiti 250e da bi imao sanse da nesto isplatim

i uplata mora biti na min 1.5 po listicu

 

da li sam upravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze li mi neko objasniti kako ide onaj wager kod expekt bonusa

 

koliko sam ja skontao ako je bonus 50 treba uplatiti x5, znaci ukupno moram uplatiti 250e da bi imao sanse da nesto isplatim

i uplata mora biti na min 1.5 po listicu

 

da li sam upravu

Točno to kako si napisao znači moraš uplatiti 250 eura sve ukupno da bi ti novac na accountu postao cash.

 

A neki vele da su ga uspijeli i odmah podići što ja iskreno ne vjerujem jer ipak je to bonus!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo za tebe i El-Maestra. Jedini ste jućer uspjeli pogoditi u H2H.

A gle vidio si kaj sam pogodio, za to je trebalo "samo" velika sreća!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro!

 

sto kazete danas na dinamo dvojku? tecaj je super, 2.6, a hajduk igra bez navijaca koliko znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro!

 

sto kazete danas na dinamo dvojku? tecaj je super, 2.6, a hajduk igra bez navijaca koliko znam

A gle navijam za Dinamo ali stvarno ne mislim da Dinamo to može dobiti. Kad god je Hajduk bio u totalnoj banani nekim "čudom" se vadio na Dinamu, tako da mislim da će tako biti i ovog puta.

 

Iskreno nadam se da će Dinamo dobiti barem 5:0, ali nekako mislim da HNL to neće dozvoliti!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...