Jump to content
Sign in to follow this  
RayBan

03.11.2009.

Recommended Posts

Nesto sam se brzo vratio sa rekreacije (POKER-a) .Ispao sam za cas.

 

:nije:

Taman na vreme, da imas prostora za razmisljane i da odigras nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto sam se brzo vratio sa rekreacije (POKER-a) .Ispao sam za cas.

 

:nije:

A koji si turnir igro

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koji si turnir igro

Unibet 16.45 ,prava rekreacija preko 7000 igraca.prvih 10 min radi smo crveno (all inn)

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos nikada poker nisam igrao na netu, probao jednom da instaliram softver ali kada mi je navodno eset prijavio virus , odustao sam, mrzilo me posle da iskljucim pa da instaliram ponovo ukljucim. A ko ce ga znati mozda bi se i navukao :nije:

 

Nego da ja pitam pokerase, jel ima kakvih koristi od ovih free turnira tj , moze li se obrnuti novac, tj dobiti, a kasnije to i podici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos nikada poker nisam igrao na netu, probao jednom da instaliram softver ali kada mi je navodno eset prijavio virus , odustao sam, mrzilo me posle da iskljucim pa da instaliram ponovo ukljucim. A ko ce ga znati mozda bi se i navukao :nije:

 

Nego da ja pitam pokerase, jel ima kakvih koristi od ovih free turnira tj , moze li se obrnuti novac, tj dobiti, a kasnije to i podici?

na Unibet-u i Expekt-u ne moras a za druge ne znam?

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos nikada poker nisam igrao na netu, probao jednom da instaliram softver ali kada mi je navodno eset prijavio virus , odustao sam, mrzilo me posle da iskljucim pa da instaliram ponovo ukljucim. A ko ce ga znati mozda bi se i navukao :nije:

 

Nego da ja pitam pokerase, jel ima kakvih koristi od ovih free turnira tj , moze li se obrnuti novac, tj dobiti, a kasnije to i podici?

Uglavnom ne moras ni okrenuti ni deponirati, negde moras deponirati al to se retko dogadja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inzagi, takog srecnika nikad nisam video! Uvek ga lopta pogodi u nogu. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

A onako malo sam za Milan al za inzagija nikad :nije:

Pa naravno da ga pogodi u nogu, kud bi drugdje nego u nogu? Mada, da budemo realni, ponekad ga pogodi i na drugom mjestu, ali taj Maher i tim svojim organom postigne pogodak, pa to ti je, nek prica ko sta hoce, najbolji ostaje najbolji!

 

 

 

 

INZAGI!!! INZAGI!!! INZAGI!!!

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif          :nije:       :nije:

 

 

 

itakdalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad gledam tip PIK poluvreme ili kraj, je dosta dobar tip, recimo ako igramo na neku ekipu umesto Winera zvuci mi dosta bolje, a i kvota je veca...

 

 

Da zaboravih reci , recimo tip Atletiko - Chelsi mnogo dobar tip u supersportu , na Chelsi

Edited by Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...